Brazylia jest wielkim zwycięzcą drugiego dnia lekkiej atletyki w Ameryce Południowej, a osiem z dwunastu złotych metali zostało rozstrzygniętych w sporze | Inne sporty | Sporty

Ekwadorski Marizul Landazuri zajął drugie miejsce na 100 metrów. W najbliższy poniedziałek będzie szukał marki Tokyo w 200 samolotach.

Reprezentacja Brazylii została najlepszą delegacją drugiego dnia Mistrzostwa Ameryki Południowej w Lekkoatletyce Zdobywając osiem tytułów, ostatecznie zakwestionowano dwanaście.

Na wybiegu zdumiony Wenezuela Ci, którzy weszli na szczyt, na wysokości 200 metrów, panie; I bieg na 400 metrów, mężczyźni; Podczas Kolumbia i ChileZłoty medal wisiał odpowiednio w skoku o tyczce kobiet i rzucie dyskiem mężczyzn.

W drugim terminie międzynarodowych mistrzostw ekwadorski sprinter Marizole Landazuri, Po dwóch latach ponownego biegu na 100 metrów skoku zajęła drugie miejsce z różnicą 11 sekund i 39 setnych sekundy; Został przeoczony Rosa Vittoria SilvaBrazylijczyk, który zdobył 11 sekund i 31 ułamków sekundy; Podczas Yasmine Abrams, z GujanaTrzeci to 11 sekund i 50 setnych.

Emerald powiedziała, że ​​srebrny medal nie sprawił jej satysfakcji. „Nie jestem tak zaangażowaną osobą, jak ludzie to wiedzą, ale jestem zadowolony z wyniku, ponieważ nie robiłem prędkości. Czuję się dobrze, ponieważ nadal to robię, to jeszcze nie koniec w ciele, to doświadczenie, ciało wciąż rozpoznaje ruchy szybkości i oto jestem, robię co w mojej mocy. “

Marizole wskazał, że dąży do tego, aby była w nim indywidualna marka Tokio 2020. „Osobiście mówię o tym. To był trudny rok dla wszystkich. To moje pierwsze zawody na 100 m po dwóch latach i mam nadzieję, że pojadę na inne turnieje, aby dalej rozwijać się i w ten poniedziałek położyć kres na 200 m”.

Landázuri, który zakwestionował brak wsparcia ze strony Uczciwość sportowa Przed wzięciem udziału w Mistrzostwach Świata w Sztafecie, które odbyły się 1 maja na Śląsku, gdzie Ekwador zakwalifikował się do Igrzysk Olimpijskich w Tokio w pozycji 4 x 100 kobiet, wskazał, że porzucono ten sport, a teraz sport, Sebastian Palacios Życzę Ci sukcesu. „Mam nadzieję, że odniesie sukces Minister sportu. Ma zamiar i to dobrze. Jest wiele osób, które przyszły nieumyślnie. Jeśli ma zamiar, to kolejny krok na drodze do sukcesu i błogosławię go, a jeśli zrobi coś źle, zostanę tam.

Marizol ma teraz nadzieję, że odbędzie obóz treningowy w Stanach Zjednoczonych i chce zakwalifikować się jako singiel na Igrzyska Olimpijskie w Tokio do 29 czerwca.

Wyniki w mężczyznach

Zwycięzcą był bieg mężczyzn na 100 metrów Felipe Bardi z Brazylii 10 sekund i 10 milisekund; Poszedł do srebrnego medalu Emmanuel Archibald z Gujany, Z 10 minutami i 23 setnymi części sekundy; Podczas Derek Souza Silva, Brazylia, Z 10 sekundami i 35 milisekundami zajął trzecie miejsce.

W dyskowcach Chilijczyk Lucas Nervi Zdobył złoty medal 63 metry na 18 cm. Pieniądze poszły do Christian de Valchi z Brazylii, 61 metrów długości i 16 cm szerokości; Podczas gdy on też jest Brazylijczyk Wellington Fernandez, Na wysokości 59 metrów i 55 cm brązowy medal jest zawieszony.

Na 1500 równin: 1. Thiago do Rosario z Brazylii, 3 minuty, 37 sekund, 92 setne części sekundy; Dwa. Federico Bruno pochodzi z Argentyny, 3 minuty, 38 sekund, 25 setnych sekundy; 3. Santiago Catroff, z Urugwaju, 3 minuty, 38 sekund, 67 setek sekund.

10000 metrów: 1. Daniel Ferreira z Brazylii 29 minut, 18 sekund, 6 milisekund; Dwa. Nicholas Questas z Urugwaju 29 minut, 38 sekund, 72 setne sekundy; 3. Martin Cuetas Z Urugwaju, 29 min. 47 sekund, 82 milisekundy.

400 metrów: 1. Jose Padrino Velazana z Wenezueli 45 sekund, 82 milisekundy; Dwa. Lucas da Silva, Brazylia, 46 sekund, 31 ułamków sekundy; 3. Raul Hernan Mina z Kolumbii, 46 minut, 58 setnych części sekundy.

wysoki skok: 1. Fernando Carvalho z Brazylii 2 metry 29 cm; Dwa. Thiago Julio Souza z Brazylii 2 metry, 23 cm; 3. Carlos Laioy z Argentyny 2 metry 17 cm.

Więcej medali damskich

Plik Kolumbijka Catherine Stephanie Castillo Zwycięzca miał rzucić piłkę ustawiając 4 metry 30 cm; Srebrny medal był już wcześniej zawieszony Brazylijski Ismail de MarcoKtóry stawia 4 metry; Podczas Alejandra Arevalo z Peru, Był również trzeci z 4-metrową kreską.

w 100 metrów z barierkami, Plik Brasilina Kaitelli Batista Zdobył złoty medal zdobywając 12 sekund i 96 setek sekund; Srebrny medal zostaje zawieszony Diana Palazar, Peru, Z czasem 13 sekund i 47 setnymi części sekundy; Podczas Mac Camum Jenya, z Gujany, Zdobył 13 sekund, a zdobycie brązu zajęło 63 sto sekund.

Na Poziom 1500 metrów, 1. Jocelyn Priya z Wenezueli 4 minuty 15 sekund i pięć milisekund; Dwa. Maria Pia Fernandez z Urugwaju, 4 minuty, 15 sekund, 27 setnych sekundy; 3. Mariana Morelli z Argentyny, 4 minuty, 15 sekund, 61 sto sekund.

400 metrów na płasko: 1. Tiffany Beatrice Silva z Brazylii 52 sekundy, 65 milisekund; Dwa. Angie Melissa Naglis, de Colombia, 52 sekundy, 86 milisekund; 3. Yennifer Padilla, Kolumbia, 53 sekundy, 3 milisekundy.

Rzucanie dyskiem: 1. Isabella Rodriguez, Brazylijka, 62 m 18 cm; Dwa. Pamela Gallardo z Chile59 metrów, 72 cm; 3. Melina Cancian z Brazylii 55 m długości 61 cm. (Dr)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *