Brazylijski skrzydłowy Alex Viana został pierwszym transferem Cordoba Patrimonio

Viana, prawa, kontroluje piłkę.
CÓRDOBA FUTSAL

Miejsce światowego dziedzictwa Kordoby pierwszej dywizji futsalu potwierdziło podpisanie umowy przez prawicę brazylijską Alex Viana (São Paulo, 7 września 1998), pierwszy dla tego klubu w sezonie 21/22. Uformowany w niższe klasy Koryntian i Santos, Skrzydłowy skoczył do Europy cztery lata temu, aby się zalogować Słowak Mimil Lucink. Jego dobra praca w środkowoeuropejskim kraju nie pozostała niezauważona Rekord BTS Bielsko Biały, najwyższej klasy drużyna z Polski, z której pochodził i która przyjechała z nim pracować w Lidze Mistrzów. Z Polakami zdobył trzy tytuły mistrzowskie, a od dwóch sezonów ogłosił się najlepszym strzelcem futsalu Ekstraklasy. Viana, który podpisał kontrakt dwa lata temu, wyląduje w Kordobie po strzeleniu 78 goli w ostatnich trzech sezonach. Założyciel Viany był śpiewany przez kilka tygodni i jedyne czego brakowało to uczynienie z niej oficjalnego klubu Kordofan.

Nowy zawodnik zielono-biały był „chętny do rozpoczęcia nowej przygody w mieście z futsalem, ponieważ rozmawiali ze mną o cudach zarówno na temat fanów, jak i projektu”. Nowy zawodnik, w zielono-białym kolorze, ma nadzieję „przyczynić się do mojej pracy na rzecz osiągnięcia celów, ponieważ jestem przekonany, że w niedalekiej przyszłości możemy zrobić bardzo ważne rzeczy”.

Gracz, który ma dużo siły

Trener Kordofana, Josan Gonzalez, określił Vianę jako zawodnika, który „ma wielką siłę, o zupełnie innym profilu niż jego koledzy z drużyny, z którymi będzie rywalizował o pozycję, ponieważ jest chłopakiem decydującym w transferach, z dobrym prowadzeniem na obie nogi i bardzo głodny awansu do najlepszej ligi na świecie.” „.

Córdoba Futsal również prawie zakończył podpisywanie Miguelín, historii narodowego futsalu, który przybędzie do Kordoby z ElPozo Murcia.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *