Burmistrz mówi, że mandat dotyczący masek w Orange County mógłby zostać złagodzony

Burmistrz mówi, że mandat dotyczący masek w Orange County mógłby zostać złagodzony

Burmistrz hrabstwa Orange Jerry Demings ogłosił w poniedziałek, że hrabstwo współpracuje z urzędnikami zdrowia w celu stworzenia planu, który złagodziłby maskowanie mandatów i wymagania dotyczące dystansu społecznego. Dimings powiedział, że podejście wielopoziomowe będzie zależeć od różnic w lokalizacjach wewnętrznych i zewnętrznych i dodał, że decyzja o złagodzeniu wytycznych będzie zależeć od wskaźników szczepień, wskaźników zakażeń i wytycznych z Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom. Demings nie podał żadnych szczegółów swojego planu, ale powiedział, że wkrótce zostanie ujawnionych więcej szczegółów. Demings wcześniej powiedział, że hrabstwo rozważy zniesienie stanu maski, gdy wskaźnik szczepień przekroczy 50%. Demings powiedział, że ponad 50% mieszkańców hrabstwa Orange w wieku powyżej 40 lat przyjęło co najmniej jedną dawkę szczepionki przeciwko COVID-19, a burmistrz powiedział również, że uważa, że ​​cała maska ​​zdjęta w hrabstwie Orange jest jeszcze za kilka miesięcy.

Burmistrz hrabstwa Orange Jerry Demings ogłosił w poniedziałek, że hrabstwo współpracuje z urzędnikami zdrowia w celu stworzenia planu, który złagodziłby maskowanie mandatów i wymagania dotyczące dystansu społecznego.

Dimings powiedział, że podejście wielopoziomowe będzie zależeć od różnic w lokalizacjach wewnętrznych i zewnętrznych i dodał, że decyzja o złagodzeniu wytycznych będzie zależeć od wskaźników szczepień, wskaźników zakażeń i wytycznych z Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom.

Demings nie podał żadnych szczegółów swojego planu, ale powiedział, że wkrótce zostanie ujawnionych więcej szczegółów.

Ta treść jest importowana z Twittera. Możesz znaleźć te same treści w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

Demings wcześniej powiedział, że hrabstwo rozważy zniesienie stanu maski, gdy wskaźnik szczepień przekroczy 50%.

Demings powiedział, że ponad 50% mieszkańców Orange County w wieku powyżej 40 lat przyjęło co najmniej jedną dawkę szczepionki COVID-19.

Burmistrz powiedział również, że uważa, że ​​całkowite zniesienie mandatu dotyczącego masek w Orange County jest jeszcze za kilka miesięcy.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *