Burning Crusade Classic ukaże się w czerwcu

14 lat temu Elidan powiedział wszystkim moim graczom World of Warcraft Co lub coNie byli gotowi„Aby sprostać wyzwaniom tego, co było Pierwsze rozszerzenie Z Blizzarda MMORPG. Wkrótce będą mieli nową szansę, aby udowodnić, że to nieprawda po uruchomieniu. World of Warcraft: Burning Crusade Classic.

Ekspansja ożyje w następnej kolejności 2 czerwca. Będzie dokładnie o godzinie 00:00 w nocy z 1 na 2 czerwca, kiedy każdy posiadacz subskrypcji World of Warcraft będzie mógł przejść przez Mroczny Portal i udać się do Terrallente, gdzie nowe wyzwania, wrogowie, obszary do zbadania i wiele więcej czekają na żołnierzy Sojuszu i tłum.

jednak, Od 18 maja wszyscy gracze będą musieli podjąć ważną decyzję Musisz zdecydować, czy twoja postać pozostanie w World of Warcraft Classic Lub jeśli zdecydują się go deportować do World of Warcraft: Burning Crusade Classic. Dla tych, którzy wybiorą pierwszą opcję, nic się nigdy nie zmieni, ponieważ zachowają swoich bohaterów i nadal będą mieć dostęp do tych samych treści, co dzisiaj.

Z drugiej strony ci, którzy wybiorą drugą opcję, będą jedynymi, którzy będą mogli zagrać we wszystkie wiadomości o nowym rozszerzeniu. Dodatkowo, do czasu jego wydania, może zacząć wspinać się po biżuterii lub karierze jubilerskiej Wypróbuj nowe zajęcia Który pojawił się po raz pierwszy w Burning Crusade: draenei i krwawe elfy.

Podejmij tę decyzję Będzie to obowiązkowe i bezpłatne dla wszystkich graczyNie musisz więc nic płacić, aby dokonać przelewu. Oczywiście ci, którzy chcą zachować charakter w obu królestwach, będą musieli wykupić usługę ”.Klon postaciAby nadal używać go zarówno w podstawowej zawartości, jak i w nowym rozszerzeniu.

Zacznij od edycji specjalnej

Jeśli jesteś już graczem World of Warcraft Nie będziesz musiał płacić dodatkowego centa, aby przyjechać World of Warcraft: Burning Crusade ClassicCo nie oznacza, że ​​możesz rozpocząć nową przygodę w dobrym stylu Dwie specjalne kopie To zostanie wystawione na sprzedaż.

Klasyczny World Of Warcraft Burning Crusade 02

Jeden z nich będzie Idź do ciemnej bramy Dzięki któremu automatyczne ulepszenie do poziomu 58 zostanie przyznane jednej liście na konto, które otrzyma następujące nagrody:

 • Umiejętności praktykanta-stażysty.
 • Rzadka góra charakterystyczna dla jego rasy.
 • Umiejętność broni do poziomu 58.
 • Dostęp do określonych tras lotów.
 • Zestaw magicznego wyposażenia poziomu 58 (zielony).
 • Maksymalnie cztery woreczki z tkaniny runowej (po 14 otworów każdy).
 • Trochę złota na rozpoczęcie przygody.

Jeśli chodzi o drugi z nich, ci, którzy chcą pełniejszego doświadczenia, nadal będą mogli dokonać zakupu Edycja Deluxe Który będzie obejmował wszystkie powyższe, oprócz wszystkich tych nagród:

 • Mount Awakened Phase Hunter (dostępne tylko w World of Warcraft: Burning Crusade Classic)
 • Mount Viridian Phase Hunter (dostępny w każdej aktualnej kolekcji, w tym Shadowlands)
 • Kamień kominkowy Dark Portal z wyjątkowym efektem wizualnym
 • Illidan path game, w której ślady twoich postaci pozostawiają obrzydliwy ogień
 • 30 dni rozgrywki w World of Warcraft

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *