Burza polityczna w Polsce z powodu informacji z OKDIARIO

The Śledztwo prasowe To OK Codziennie Hiszpańscy eurodeputowani pracowali nad możliwymi powiązaniami przez ostatni miesiąc Brama Kataru Zapukany Polska. Od tej niedzieli polskie media powtarzają tę wiadomość OK Codziennie W ostatnim tygodniu podejrzane itp Sekretne rozmowy kto miał Lopeza Aguilara Y Co za Kylielub z innym przesłuchiwanym, socjalistą, Marka DarabelliNa chwilę przed głosowaniem w sprawie zniesienia wiz dla Kataru i Kuwejtu.

W tę niedzielę OKDIARIO ujawniło, że López Aguilar odbył dwa spotkania w ciągu ostatniego roku – z których jedno było nieoficjalne i nie figurowało w rejestrze przejrzystości Parlamentu Europejskiego. ojciec Według dochodzeń belgijskiej policji, Al Marri, minister pracy Kataru w Zatoce Perskiej, był mózgiem spisku.

Polska telewizja „Tvp.info” zbiera OKDIARIO wideo z manewrów Lopeza Aguilara.

Polska Telewizja Publiczna informacje DVT Przypomniał, że to hiszpański socjalista López Aguilar, odkąd stał na czele komisji parlamentarnej LIBE, nieustannie zarzucał Polsce łamanie demokracji i podstawowych zasad.

W minioną niedzielę i poniedziałek wiadomości te pochłonęły znaczną część polskich serwisów informacyjnych i mediów. GetzimiPoranne wiadomości w ogólnokrajowej telewizji powtórzyły wiadomości w OKDIARIO Brama Kataru i Lopeza Aguilara.

Qatargate OK Codziennie
Informacje zebrane z „wPolityce”, cyfrowego magazynu politycznego.

Podobnie eurodeputowany Zbigniew Kuźmiuk powiedział: „Wszyscy dotychczas aresztowani Brama Kataru Uczestniczyli w antypolskiej krucjacie w Parlamencie Europejskim, w antypolskich debatach, często posługując się nieprawdziwymi informacjami”. Europosłanka Maria Arena Na koniec następująca europosłanka zadaje pytanie: „Jeżeli można płacić łapówki, aby kupić przychylne głosy w Katarze czy Maroku, to czy nie kupują złych opinii o Polsce?”

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.