Burze nad Polską. Ewakuowano 24 obozy harcerskie

W poście na Twitterze spośród 1468 interwencji zarejestrowanych przez Państwową Straż Pożarną najwięcej było okrętów wojennych: ą lskie – 629, małopolskie – 224, dzkie – 191 i opolskie – 107. Wyrzucono też 24 obozy. . Ponadto 15 323 użytkowników nie ma prądu, z czego 8913 w województwie wielkopolskim, 4540 w świętokrzyskim i 1650 w województwie mazowieckim.

Rzeczniczka Silician Voyage, Alina Kucharjevska, powiedziała, że ​​pierwsze raporty Konigpolu zawierały informacje o co najmniej kilkunastu uszkodzonych dachach w dzielnicy, zerwanych sieciach na ulicach i braku prądu w domach lub złamanych gałęziach drzew. Uszkodzeniu wymagał zespół pałacowy i miejscowy park oraz dach XVII-wiecznego kościoła.

Biorąc pod uwagę silne sztormy, prowincjonalni strażacy państwowi otrzymali w środową noc o 9:30 na Śląsku ponad 750 zgłoszeń o skutkach sztormów, większość z nich z Javierci i Kostokovsky Boviets oraz kilka pływaków z Miko.

Pogoda w Interii dopisuje! Jest teraz w użyciu. Zainstaluj na Androida, nie zdziw się pogodą

Rzecznik Straży Pożarnej Javierci, aktywista Greskors Novak, potwierdził, że ponad 150 incydentów zostało zgłoszonych w lokalnym okręgu do 20:30 i że liczba ta stale rośnie. Uszkodzonych zostało około 10 dachów, zwalone drzewa, zablokowane drogi i zniszczone przez powódź fundamenty.

W Javierci przy ul. Badrevsky, jeden z budynków produkcyjnych, został zalany i uwięziony w środku: strażacy zablokowali kanały, spuszczając wodę.

Z powodu złej pogody obóz naukowy został ewakuowany w Kostkovis koło Xaviera. W rozmowie z polsatnews.pl rzecznik prasowy aspirant Greckers Novak powiedział, że około 370 osób zostało ewakuowanych z terenu obozu podczas pobytu w siedzibie powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Javierci.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *