Były gracz Cruz Azul eksploduje przeciwko Tata

Ostatnie kontrowersje Gerardo Tata Martino Wywołało to całe kontrowersje wśród fanów, byłych graczy i dziennikarzy. Po tym, jak wyciekło zdjęcie DT reprezentacji Meksyku podczas podróży do Argentyny, zaledwie 4 miesiące przed mundialem, były zawodnik Niebieski krzyż Okaż jego oburzenie.

Tata był widziany w meczu ligi argentyńskiej i wyciekło zdjęcie Martino z Lionelem Scalonim, trenerem reprezentacji Argentyny, na stadionie Old Boys w Newell.

Jednym z najbardziej wściekłych graczy był były gracz Niebieski krzyż Emmanuel „Tito” Villa, który opublikował długi tweet, nazywając stanowisko Taty „małym zaangażowaniem”, jednocześnie odnosząc się do meksykańskich menedżerów piłkarskich.

„To kompletny brak szacunku dla całego kraju, nie tylko dla piłkarzy! Nie obchodzi mnie, czy pozwolili mu z FIFA, czy nie! Powinien tu być, bacznie obserwując swoich piłkarzy! Weź Meksyk tak wysoko, jak to możliwe w Pucharze Świata!”

Pepe del Bosque, komentator TNT Sports i WDeportes, próbował usprawiedliwić wyjazd Tata Martino Zauważając, że mecze można analizować na odległość.

„Stamtąd możesz pobrać Wyscout lub dowolną inną aplikację i oglądać gry cicho i z opóźnieniem. W rzeczywistości możesz lepiej analizować grę z biura, wstrzymywać i edytować wideo, zamiast wchodzić do pudełek … zauważył dzwoniący.

Jednak obrona Tata Martino To tylko go rozzłościło Willa Tytusaktóry odpowiedział jako „dziwne”, że piłkarz taki argument.

„Pepe zaskakuje mnie, że mówisz to za bycie piłkarzem! A tym bardziej w momencie, gdy drużyna przechodzi! Prosty fakt posiadania DT na boisku świadczy o zaangażowaniu, powadze i profesjonalizmie, a także motywuje graczy do bycia zauważonym i docenione!” – podsumował były napastnik Cruz Azul.

Willa Tytusa Dołączyło do nich więcej kibiców i dziennikarzy, takich jak Martinoli, którzy wykazali swoją złość z powodu podróży Martino do Argentyny, podczas gdy Międzynarodowy Związek Piłki Nożnej przechodzi historyczny kryzys i zaledwie 4 miesiące przed Mistrzostwami Świata w Katarze, co nie wydaje się optymistyczne dla całej trójki kolory, które zmierzą się z Argentyną, Polską i Arabią Saudyjską.

(DMV)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.