Były napastnik Kadyksu i Malagi szuka życia w Polsce

Hulwa Klucz QuintanaPrzeszedł szeregi Kadyks i Malaga CF W wielu klubach życie z piłką jest teraz poszukiwane w polskiej piłce nożnej. Zwłaszcza na Śląsku Wrocław, z którym strzelił dwie bramki w 33 meczach.

Adaptacja do polskiego futbolu i kraju takiego jak Polska, logicznie rzecz biorąc, pokonanie bariery językowej nie było dla niego łatwe. W tym, w swoim drugim sezonie, czuje się już bardziej komfortowo w Extraclasie, jak przyznał w wywiadzie dla La Voz de Cádiz: „Kiedy przyjechałem, nie znałem angielskiego i zero polskiego, teraz czuję. Poprawiłem się w językach I w pozycji na boisku, bo od dawna jestem w pozycji, która nie jest moja. Gram od dawna, ale mimo to czuję się bardzo komfortowo i przystosowana”.

Przeprowadzka z miast takich jak Kadyks czy Malaga do zimnej Polski, logicznie rzecz biorąc, wpłynęła na napastnika Hulwy, który śmieje się i przyznaje, że „nie wychodzi zbyt często z domu w zimie”, a kiedy to robi, stara się „spędzać czas z jego rodzina w centrach handlowych”. „Brak światła”, tak, to w nim najgorsze, bo nie waha się zapewnić: „Jest bardzo mało godzin światła, to ma na to wpływ. Szybko się ściemnia, nie biorę. pochodzę z południa, jestem do tego przyzwyczajony od dawna”.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.