Cała zawartość DLC jest bezpłatna

Przez kilka chwil Midnight Club 2 był dostępny na Steamie, ale znowu zniknął.

Niespodziewanie, Gwiazda rocka Zaktualizował wersje PC Max Payne 3 i LA Noire, wprowadzając pewne poprawki techniczne, ale co najważniejsze, z niespodzianką dla graczy: autorów Seria GTA Udostępnij to masom Wszystkie DLC Z obu formatów gry Wolny.

W przypadku Max Payne 3, wydanego w odległym 2012 roku, ta wspaniała trzecioosobowa gra wideo dodaje dedykowane DLC dla wielu graczy bez dodatkowych kosztów, takie jak Perfect All Against All lub Painful Memories, zwiększając w zamian liczbę broni i map. do wystrzelenia ognia przeciwko innym graczom.

Czarny.

Jeśli mówimy o LA Noire, w standardowym wydaniu dodana jest historia DLC, których pełne wydanie było standardem, z nowymi przypadkami do zbadania, takimi jak między innymi Galvanized Nicholson, Mile of Grass czy The naked City. Należy podkreślić, że ta aktualizacja nie wpływa na jej wersję VR znaną jako LA Noire: Pliki stanu VR.

Dzięki tej nagłej aktualizacji obie gry przestają być obsługiwane 32-bitowe systemy operacyjne. Jeśli chodzi o wszystko inne, nie zidentyfikowano żadnych dalszych ulepszeń ani nie jest jasne, dlaczego ta decyzja została podjęta dokładnie w tym momencie. Co ciekawe, nowe poprawki do Max Payne 3 i LA Noire dotarły w tajemnicy, niedługo po tym, jak katalog Rockstar zniknął ze Steam. Co więcej, gra wyścigowa Midnight Club 2, Który nie jest dostępny na platformie, pojawił się na kilka chwil … tylko po to, by ponownie zniknąć.

Więcej na temat: Max Payne 3I czarny s parowy.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *