Call of Duty 2025 będzie kontynuacją Black Ops 2: Modern Warfare 4, nad którym już trwają prace

Call of Duty 2025 będzie kontynuacją Black Ops 2: Modern Warfare 4, nad którym już trwają prace

Przyszłość Call of Duty jest już jasna. Z nowego raportu wynika, że ​​Call of Duty z 2025 roku będzie kontynuacją Black Ops 2. Z kolei prace nad Modern Warfare 4 już się rozpoczęły.

Call of Duty Modern Warfare 3 Był to ogromny błąd ze strony Activision i wygląda na to, że firma chce ponownie przyciągnąć uwagę graczy, powiązując grę z roku 2025 z jedną z najbardziej ukochanych odsłon sagi.

Nowy raport z Gry wewnętrzne Potwierdzać Call of Duty 2025 będzie kontynuacją Black Ops 2. Projekt ten pod kryptonimem „Saturn” zasugeruje graczom sagi powrót do przyszłości, do całkiem niedalekiej przyszłości.

Przyszłość Call of Duty jest w rękach sławy Black Ops 2

Z raportu wynika, że ​​gra będzie bezpośrednią kontynuacją Call of Duty: Black Ops 2. Akcja rozgrywa się około 2030 rokuPięć lat po wydarzeniach z oryginalnej gry. Fani mogą spodziewać się powrotu kilku znanych postaci z tej subsagi.

Co więcej, zwrócono uwagę, że Zremasterowane mapy Black Ops 2 Przyjdzie na mecz, pomimo planów Activision Mogli zmienić, aby dodać nowe mapy do tych modów ze względu na negatywną reakcję fanów Call of Duty Modern Warfare 3.

Jeśli chodzi o niektóre nowe funkcje, które będzie zawierała ta gra, mówi się o powrocie klasycznego trybu „Wybierz 10” umożliwiającego utworzenie klasy, trybie gry typu strzelanka i powrocie do bardziej klasycznych zombie w kolejnych rundach tegoroczne MWZ.

Z drugiej strony, Prace nad Call of Duty Modern Warfare 4 już się rozpoczęły. Czy wiesz coś? Niewiele, ale było jasne, że ta gra powstanie, biorąc pod uwagę koniec szeroko krytykowanej kampanii Call of Duty Modern Warfare 3.

Z drugiej strony, jeśli chcesz dalej odkrywać sekrety trybu Zombie w najnowszej wersji, zapraszamy do zapoznania się z jajkiem wielkanocnym, korzystając z naszego przewodnika krok po kroku, jak odblokować trofeum „Możesz pogłaskać psa” i zdobądź wyjątkową nagrodę.

Mamy nadzieję, że Ci pomogliśmy. Zawsze możesz zapoznać się z innymi poradnikami, np. jak szybciej odblokować Zbrojownię w Call of Duty Modern Warfare 3 lub jak zdobyć trofeum „Stopper” w ramach kampanii.

  • Święta Bożego Narodzenia w Call of Duty Modern Warfare 3: zombie Świętego Mikołaja, śnieżki jako broń i wiele więcej

Platformy:

Komputer, Playstation 4, Seria Xbox, Xbox One, PS5

początek:

Dowiedz się o nim więcej David Rodriguez, autor W tym artykule.

przysługa jak pracujemy W konsolach hobbystycznych.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *