Call of Duty Warzone banuje 350 000 graczy

Chociaż punkt kulminacyjny osiągnął kilka miesięcy temu, prawda jest taka Call of Duty Warzone. Call of Duty Wciąż jest to jedna z najczęściej granych gier wideo. Ten krok ma na celu przeniesienie przyjemnej gry COD do Battle Royale Wolny A z crossplayem był taki sprytny, a dzięki jego ciągłej aktualizacji treści i pojawieniu się ostatniego tytułu w sadze, tytuł wyraźnie od jakiegoś czasu był liną.

Jednak Warzone nie jest wolne od jednego z największych szkodników, z jakimi zmagają się obecnie gry online, który jest niczym innym jak toksycznością, rasizmem i seksizmem. Dlatego Activision przeprowadziło dobry przegląd i zdecydowało się zdyskwalifikować 350 000 graczy z Warzone z powodu „toksycznego zachowania i imion z rasistowskimi przeprosinami”.

Call of Duty Warzone będzie miało nieco mniej toksyczną społeczność

Ten ruch (który jest praktycznie konieczny we wszystkich grach online dla wielu graczy) powinien być bardzo chwalony, a gry wideo muszą być obce tego rodzaju bardzo obskurnego zachowania. Oczywiście Activision nie jest z tego zadowolone, ponieważ obiecuje, że będzie nadal zwalczać rasizm, seksizm, nękanie i inne toksyny.

Dziś Call of Duty Warzone pozostaje jedną z najlepszych opcji w spornym sektorze Battle Royale. Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami, które go otaczają, polecam zwrócić uwagę na Generación Xbox.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *