Call of Duty Warzone może się zmienić, aby słońce było mniej przeszkadzające

Wiadomości o Call of Duty Warzone są na porządku dziennym. Ze względu na charakter gry, która, podobnie jak inni Kings, w dużej mierze opiera swój urok na pojawianiu się regularnych aktualizacji zawartości, stale pojawiają się nowe tematy do omówienia, Jak ostatnie przybycie Rambo na pole bitwy.

Dziś wiadomości są chyba jeszcze dziwniejsze niż zwykle, bo dotyczą tematu Call of Duty Warzone może się zmienić, aby słońce było mniej przeszkadzające. Ze wszystkich modów, które programiści zwykle wdrażają w swoich grach wideo, Słońce zwykle nie jest jednym z najpopularniejszych aspektów otrzymywania modów. Jednak po przeczytaniu przyczyny to wszystko ma sens.

Activision pozywa niezależnych programistów za używanie nazwy Warzone

Cała sprawa pojawiła się po skargach dużej liczby graczy, którzy stwierdzili, że intensywność efektów słonecznych utrudnia skuteczne celowanie na mapie Verdansk ’84. W odpowiedzi Reed Schenglediker, artysta wizualny w Raven Software, skomentował na Twitterze o tym. Możesz łatwo zredukować efekt flary soczewki, aby zmniejszyć dyskomfort powodowany przez słońce. Deweloper skorzystał również z okazji, aby podziękować graczom za przesłane uwagi.

Dla tych, którzy nie znają tego terminu, flara obiektywu jest terminem angielskim oznaczającym efekty wizualne na ekranie w określonych sytuacjach, które symulują wizjer. Tym razem będą to odbicia i „brud” pojawiające się na ekranie podczas patrzenia na słońce w Warzone.

Call of Duty Warzone może się zmienić, aby słońce było mniej przeszkadzające

Mamy nadzieję, że ta wiadomość była dla Ciebie interesująca. Jeśli jesteś jednym z graczy, który odczuwał dyskomfort podczas gry z powodu wpływu słońca na tę mapę, wszystko wskazuje na to, że w tych tygodniach możesz otrzymać dobre wieści. Call of Duty: Warzone jest dostępne na Xbox One, PlayStation 4 i Microsoft Windows

Mando Xbox – biały robot, kolor Blanco

  • Przypisanie niestandardowe: Opanuj konsolę, dostosowując mapowanie przycisków. * Dodatkowo podłącz dowolne kompatybilne słuchawki do gniazda słuchawkowego audio 3,5 mm.
  • Technologia Xbox Wireless i Bluetooth: Obejmuje technologię Xbox Wireless i Bluetooth do bezprzewodowego grania na zgodnych konsolach, komputerach z systemem Windows 10, telefonach i tabletach z systemem Android. *
  • W centrum uwagi: uderzaj w swoje cele, mocno ściskając spusty, zderzaki i tył, i ciesz się nowym hybrydowym crossoverem, aby uzyskać dokładniejsze i bardziej znane wrażenia.

Ostatnia aktualizacja 2021-03-14. Ceny i dostępność mogą różnić się od opublikowanych. SomosXbox może otrzymać prowizję od Twoich zakupów. więcej informacji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *