Capcom potwierdza, że ​​Denuvo sprzyja jąkaniu

Resident Evil Village Został niedawno wydany na PC i jak zwykle w głównych wersjach jest wyposażony w ochronę Denovo DRM. Gra została niedawno złamana, a porównania z „legalną” wersją z DRM były szybkie, ujawniając, że gra działa znacznie płynniej na „pirackiej” wersji bez DRM.

Resident Evil Village: Capcom potwierdza, że ​​wyścigi Denuvo zacinają się na PC

Resident Evil Village W swojej legalnej wersji ma pewne problemy z jąkaniem i częściowymi ramami, którego nie było w pirackiej wersji, co wywołało pewne kontrowersje wśród społeczności graczy. Nazwanym winowajcą tego wszystkiego jest aplikacja Denuvo, która jest jedyną różnicą między tymi dwiema wersjami.

Capcom szybko skomentował problemy z wydajnością gry:

„Zespół pracuje nad poprawką, która naprawi problemy z wydajnością komputera, która powinna być wkrótce dostępna”.

– Oficjalny rzecznik prasowy Capcom

jak widzimy, Capcom nie odnosi się do DRM Jako przyczynę problemu z wydajnością, ale wydaje się oczywiste, że to jest powód, w przeciwnym razie piracka wersja będzie miała te same problemy. Ponadto Resident Evil Village Wydana na początku maja nie została jeszcze opublikowana oświadczenia o poprawie wydajności, tylko wtedy, gdy gra zostanie zhakowana i różnice w wydajności między dwiema wersjami wyjdą na jaw.

Resident Evil Village

Należy zauważyć, że nie wszystkie gry mają problemy z wydajnością z powodu DRM, Ale Capcom miał ten sam problem wcześniej, z Devil May Cry 5. Oczywiście japońska firma ma pewne problemy z wdrażaniem DRM w swoich grach.

odwiedziliśmy Przewodnik po budowie zaawansowanego komputera do gier

Będziemy musieli poczekać na obiecaną aktualizację gry wideo, aby sprawdzić, czy rozwiążą problemy z wydajnością tego tytułu.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *