Capcom udostępnia nowe informacje o wydaniach nowej generacji Resident Evil 2, 3 i 7

w tym samym miesiącu, Capcom ogłosił, że wyda całoroczną aktualizację dla konsol nowej generacji w edycjach Resident Evil 2, 3 i Resident Evil 7. Tę nową edycję można uzyskać bez dodatkowych kosztów dla tych użytkowników, którzy już posiadają tytuły, oraz Będzie oferować znaczne ulepszenia graficznetakie jak włączenie ray tracingu.

Obecnie, Capcom udostępnia nowe informacje o wydaniach nowej generacji Resident Evil 2, 3 i 7w tym jak zakwalifikować się do bezpłatnego uaktualnienia i przenieść zapisane gry.

To jest pełna mapa Raccoon City z Resident Evil 2, 3 i Outbreak

Jak wspomniała firma Oficjalne konto Resident Evil na TwitterzeA Zapisane gry zostaną automatycznie przeniesione z jednej wersji do drugiejw tym również wszystkie DLC zakupione w ramach edycji Gold i indywidualnie.

gdzie tytuły są w formie fizycznej, ten Inteligentna dostawa Będzie odpowiedzialny za dostarczenie nam wersji nowej generacji w formacie cyfrowym. Jednak nadal będziemy musieli uruchomić dyski. Z drugiej strony, jeśli mamy wersję w formacie cyfrowym, to proces jest całkowicie zautomatyzowany, jak to zwykle bywa w innych podobnych przypadkach.

Capcom udostępnia nowe informacje o wydaniach nowej generacji Resident Evil 2, 3 i 7

Na koniec Capcom wyjaśnił, że na razie Nie planują wydać tych nowych wersji w formie fizycznejwięc jeśli chcemy zdobyć którąś z trzech gier, będziemy musieli kupić nowe wersje Xbox X/S W formacie cyfrowym lub w formacie Xbox One, aby otrzymać bezpłatną aktualizację.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.