Carla Heredia spada w rankingu Lightning Games po World Chess | Inne sporty | Sporty

W swoim pierwszym występie grupa Equatoriana jechała 97 ze 102 członków zespołu. Umieścił na igrzyskach 101. miejsce na 105 uczestników na czas.

Keto Carla Heredia Zajął 97. miejsce na 102 uczestników w Quick Games for Mistrzostwa Świata w SzachachWyprodukowano w Warszawie, Polska.

Dzięki temu udziałowi Ekwadorczyk, który na początku zawodów miał 2117 ELO (metoda obliczania poziomów umiejętności szachistów), spadł do 2044 i znalazł się wśród 2000 najlepszych w tej dyscyplinie.

Heredia jest w finałowym rankingu turniejowym Zdobądź 3 punkty w 11 rozegranych rundach.

W pierwszym etapie wylosował trójkolorowego szachistę Antoinette Stefanova, z Bułgarii; Podczas swojego drugiego udziału powtórzył wynik i związał się z nim Hampi Konero, z Indii; Natomiast w trzeciej rundzie przegrał z Elvira Berend z Luksemburga; W swoim kolejnym meczu również upadł, tym razem wcześniej Kizzy Ayzan Alimbay, z Kirgistanu.

W piątej rundzie Heredia wróciła do zdrowia po porażce Mikalina Rodzińska, z Polski i uzupełnij dwa punkty; W szóstej rundzie ponownie przegrałem, tym razem z Polakami Weronika Zabrzańska; Podczas siódmego meczu została pokonana przez Ekaterina Smirnowa, z Rosji; Ósma seria była również niekorzystna dla przekroczonych Trzech Kolorów Emilia Dela, z Polski.

W ostatnich trzech rundach zanotowano dwie porażki z Polakami Honorata Kucharska i Magdalena Budkiewicz; Pokonał Ukraińca w 10. rundzie Sofia Hryzłowa.

Uczestnicząc w metodzie naloty (gdzie każdy gracz ma 3 minuty i 2 sekundy na mecz) Carla Heredia zajęła 101 miejsce, z 4,5 punktami, w 17 rundach, na 105 uczestników.

Na początku swojego występu w Pucharze Świata otrzymał 2,092 pkt, a pod koniec zawodów otrzymał 1944 ELO, wyprzedzając 2000. miejsce w turnieju. ocena.

Ze swojej strony, w zwykłym rankingu szachów, Carla Heredia ma 2077 ELO i miejsce 17.617, według brytyjskiego dziennika The Guardian. Międzynarodowa Federacja Szachowa. (Dr)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.