Carrefour obniża cenę tego przenośnego głośnika Bluetooth za mniej niż 20 euro

Carrefour obniża cenę tego przenośnego głośnika Bluetooth za mniej niż 20 euro

Mimo, że lato dobiega końca, nadal możemy nurkować w basenie, cieszyć się przyjaciółmi i dobrą muzyką. Do tego musimy dodać zewnętrzne tarasy, grille i niezliczone plany, w których otaczamy się własnymi planami. z tego powodu, Nie może zabraknąć mówcy Z ulubioną muzyką na pełnej głośności w rytmie wszystkich popołudni.

Jeśli jeszcze nie zastanawiałeś się nad przenośnym głośnikiem do wędrówek, to jest ten, na który czekałeś. Bo takie urządzenie może dać Ci tysiące korzyści podczas słuchania muzyki, podcastów czy audiobooków. Otocz się wyjątkowym i potężnym dźwiękiem.

Konkretnie mówimy o Klak ledowyTen bezprzewodowy głośnik jest wyposażony w technologię Bluetooth i ma przyciągający wzrok wygląd ze względu na elektryzujący niebieski kolor. Idealny na to lato i znajdziesz go na stronie Carrefour w bardzo atrakcyjnej cenie. Powiemy ci o tym wszystkim, czytaj dalej.

Potężny dźwięk przestrzenny

On Klak głośnik ledowy Idealnie uzupełni letnie wieczory i wypełni je najlepszą muzyką. Zostań oficjalnym DJ-em dla swojej grupy przyjaciół dzięki temu przenośnemu głośnikowi, który możesz zabrać ze sobą wszędzie.

Wielka moc tego urządzenia tkwi w Dwa 5-watowe głośniki każdy, z dwiema membranami pod każdym bokiem. Wibruje podczas odtwarzania muzyki, zapewniając lepsze wrażenia, gdziekolwiek jesteś.

urządzenie Wysoka jakość z nastrojowym oświetleniem I pasek na ramię, transportowanie go nigdy nie było łatwiejsze. Siatkowa osłona chroni głośnik Woda, kurz i wstrząsy; co czyni go idealnym towarzyszem na plażę lub basen.

poprzez posiadanie Wbudowany mikrofon Dzięki redukcji szumów będziesz mógł odbierać połączenia telefoniczne, jeśli odtwarzasz muzykę przez zestaw głośnomówiący. Podłącz swój smartfon do głośnika Led Klack wg Łączność Bluetooth 5.0 I zacznij się bawić. Jest kompatybilny ze wszystkimi typami urządzeń z tym połączeniem: telefonami, tabletami, komputerami …

Oprócz wzmacniacza może również regulować radio FM I ma wejście Karta AUX, TF lub micro SD do 32 GBi portu USB 2.0 Konstrukcja tego zestawu słuchawkowego zapewnia Dźwięk stereo 360 na obu kanałach. Ponadto obsługuje pliki muzyczne m.in. w formacie MP3, WMA, WAV czy APE.

Posiada również rozszerzenie Funkcja TWSOznacza to, że umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch głośników, aby doświadczyć wyjątkowego dźwięku. Jego zarządzanie jest bardzo proste dzięki guziki kto jest na szczycie. Odtwarzaj, wstrzymuj, wstrzymuj, odtwarzaj lub pomijaj utwory.

Bateria tego głośnika ma 1200 mAh, czyli oferuje Do 4 godzin odtwarzania z pełnym naładowaniem. Ten głośnik Wodoodporność IPX6 Ma zasięg 10 metrów.

Znajdziesz go w Carrefour w najlepszej cenie

Lekkie i przenośne urządzenie, które możesz zabrać ze sobą wszędzie i stać się hitem na wszystkich imprezach tego lata.

Carrefour obniżył cenę Klak głośnik ledowy Tylko od 45,95 € do 19,95 €. Oferta, której nie możesz odrzucić i którą znajdziesz tylko na stronie sklepu.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *