CDMX otrzyma Puchar Świata podczas trasy po Ameryce Łacińskiej, a Sheinbaum pokazał swoje emocje

Mistrzostwa Świata FIFA odbędą się w 51 krajach na całym świecie (Zdjęcia: FIFA / Cuartoscuro)

Oczekiwania dotyczące udziału reprezentacji Meksyku w Katarze 2022 wzrosły jeszcze bardziej po tym ogłoszeniu Meksyk będzie gospodarzem Pucharu Świata podczas trasy po Ameryce Łacińskiej.

Ogłosił to szef stolicy, Claudia Sheinbaumkto przez swoje konto? Świergot Przekazywanie wiadomości milionom fanów piłki nożnej w tym samym czasie Powiedziała, że ​​była „bardzo podekscytowana” przyjęciem.

To będzie Po raz pierwszy w historii Mistrzostwa Świata FIFA rozpoczną swoją trasę wystawienniczą w Ameryce Łacińskiej na CDMXwięc miliony mieszkańców miast będą pierwszymi szczęściarzami, którzy będą mogli się nim cieszyć nawet z daleka.

Prezydent stolicy ogłosił, że CDMX będzie pierwszym miastem w Ameryce Łacińskiej, które będzie gospodarzem Mistrzostw Świata FIFA (Zdjęcie: Twitter @ Claudiashein)
Prezydent stolicy ogłosił, że CDMX będzie pierwszym miastem w Ameryce Łacińskiej, które będzie gospodarzem Mistrzostw Świata FIFA (Zdjęcie: Twitter @ Claudiashein)

Chociaż nie ma konkretnej daty wizyty, Sheinbaum Bardot ogłosił, że Mistrzostwa Świata przybędą w październiku do MeksykuChociaż nie określiła, gdzie będzie pokazywana i ile czasu i godzin odwiedzin.

W połowie maja byli mistrzowie świata Iker Casillas i Kaka, którzy pełnili funkcję ambasadorów Zjednoczonych Emiratów Arabskich. WycieczkaW Dubaju przedstawiłem oficjalną ścieżkę, jaką obiorą Mistrzostwa Świata, czyli Sponsorem będzie firma produkująca napoje bezalkoholowe Coca-Cola.

W przypadku zgłoszenia Puchar wyruszy w podróż do 51 krajów na całym świeciew tym wszystkie 32 narody, które zakwalifikowały się do turnieju, chociaż celem na 2030 r. jest włączenie wszystkich 211 stowarzyszeń członkowskich.

to było 20 maja trasa rozpoczęła się w Dubajuw Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ma być jego powrót do Kataru po ostatecznym założeniu.

Puchar Świata waży ponad 6 kilogramów i jest wykonany z czystego złota (zdjęcie: EFE/EPA/NOUSHAD THEKKAYIL)
Puchar Świata waży ponad 6 kilogramów i jest wykonany z czystego złota (zdjęcie: EFE/EPA/NOUSHAD THEKKAYIL)

ten kubek Wykonany jest z czystego złota i waży około 6142 kg. Obecny projekt pochodzi z 1974 roku i przedstawia dwie postacie ludzkie trzymające świat.

Chociaż mistrzostwa świata należą do FIFA, Jest przyznawany zwycięskiemu krajowi tymczasowo (Ponieważ nie ma prawa go zatrzymać). Później wręczane jest pozłacane trofeum, na którym wygrawerowany jest rok, kraj gospodarza i nazwa zwycięskiej drużyny.

Jedna z największych ikon futbolu, Mistrzostwa Świata FIFA, to wyjątkowa okazja dla fanów tego sportu, aby zobaczyć je na żywo.

Musimy o tym pamiętać Podczas Mistrzostw Świata 2018 w Rosji trofeum odwiedziło CDMX, Guadalajara i Monterrey, choć wcześniej zatrzymał się w Kostaryce. Z tej okazji puchar odwiedził 91 miast w 51 krajach.

Hotel, w którym? "trójstronny" W Katarze jest Simaisma a Murwab Resort (fot. Reuters/Quetzali Nikti-Ha)
Hotel, w którym Tree zatrzyma się w Katarze, to Simaisma a Murwab Resort (Zdjęcie: REUTERS / Quetzalli Nicte-Ha)

W tej wersji Kataru Meksyk jest w grupie C wraz z Argentyną, Arabią Saudyjską i Polską. Pierwszy mecz Azteków zaplanowano na 22 listopada przeciwko Polsce. Drugi zmierzy się z Argentyną 26 tego miesiąca. W trzeciej rundzie drużyna pod wodzą Gerardo Martino zmierzy się 30 listopada z Arabią Saudyjską.

Pod koniec lipca ogłoszono, który hotel El Tri zostanie na czas konkursu. Na około Simaisma Resort A Murwab, Natomiast ośrodkiem treningowym będzie stadion Al Khor.

Na udostępnionych zdjęciach widać przestronne sypialnie, prywatne baseny, tereny zielone i strefy wypoczynkowe na świeżym powietrzu z dołączonymi ekranami, aby cieszyć się wszystkimi meczami Mistrzostw Świata.

Czytaj:

Meksyk – Katar: Wicepremier Kataru wręczył oficjalne zaproszenie na Mistrzostwa Świata FIFA
Jaki jest hotel, w którym zatrzyma się reprezentacja Meksyku w Katarze 2022?
To zawodnicy U-20, którzy wezmą udział w Mistrzostwach Świata 2022 w Kostaryce

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.