CDPHE nie jest w stanie zweryfikować szczepionek COVID-19 oferowanych w klinice Colorado Springs, Dr. Zdrowie i dobre samopoczucie Moma

CDPHE nie jest w stanie zweryfikować szczepionek COVID-19 oferowanych w klinice Colorado Springs, Dr.  Zdrowie i dobre samopoczucie Moma

Colorado Springs, Kolorado (KKTV) – Każdy, kto otrzymał szczepionkę COVID-19 w klinice w Colorado Springs, jest powiadamiany o nowych wytycznych w trakcie dochodzenia.

Departament Zdrowia Publicznego i Środowiska Kolorado (CDPHE) Ogłoszony w piątek Klinika zdrowia i dobrego samopoczucia dr Momy w hrabstwie El Paso jest obecnie zawieszona w programie szczepień przeciwko koronawirusowi. We wtorek CDPHE poinformowało, że nie jest w stanie zweryfikować, czy szczepionki wcześniej podane na miejscu były opłacalne, ponieważ dostawca nie dostarczył odpowiedniej dokumentacji dotyczącej przechowywania temperatury.

Komentarz dotyczył około 7 000 zaplanowanych spotkań. Nie jest jasne, ile osób ostatnio otrzymało szczepionkę w klinice.

CDPHE skonsultowała się z Centers for Disease Control i zaleca, co następuje:

Dla osób, które otrzymały pojedynczą dawkę w Klinice Zdrowia i Wellness Dr.Moma:

Jeśli otrzymałeś pojedynczą dawkę szczepionki Pfizer w klinice Doctor Moamma, ta dawka jest uważana za nieważną i musisz otrzymać dwie dodatkowe dawki szczepionki Pfizer zgodnie z poniższymi ramami czasowymi:

– Dodatkowa dawka preparatu Pfizer 21 dni po otrzymaniu nieważnej dawki początkowej preparatu Pfizer w gabinecie Dr.

– a ostatnia dawka preparatu Pfizer po 21 dniach (na przykład 21 dni po powtórnej ważnej dawce)

Jeśli otrzymasz pojedynczą dawkę szczepionki Moderna w klinice Doctor Moamma, ta dawka zostanie uznana za nieważną i powinieneś otrzymać dwie dodatkowe dawki szczepionki Moderna zgodnie z poniższymi ramami czasowymi:

– Dodatkowa dawka Moderna 28 dni po otrzymaniu nieważnej dawki początkowej Moderny u dr.

Ostateczna dawka produktu Moderna po 28 dniach (np. 28 dni po powtórnej ważnej dawce)

** Jeśli nie wiesz, jaką szczepionkę otrzymałeś w klinice szczepień dr Mooma, musisz otrzymać dwie dodatkowe dawki Moderna lub Pfizer zgodnie z poniższymi ramami czasowymi:

– Dodatkowa dawka Moderna lub Pfizer 28 dni po otrzymaniu nieważnej początkowej dawki mRNA w Dr. Moma i

– Ostateczna dawka Moderna lub Pfizer po 28 dniach (na przykład 28 dni po powtórnej ważnej dawce)

Zapisy wskazują, że większość pacjentów otrzymała tylko jedną dawkę na miejscu, ale dla osób, które otrzymały dwie dawki w klinice zdrowia i dobrego samopoczucia dr Moma, CDP i CDPHE zalecają, co następuje:

– Jeśli otrzymałeś dwie dawki szczepionki Pfizer w klinice Dr. Moma, dawki te są uważane za nieważne i powinieneś otrzymać jedną dodatkową dawkę szczepionki Pfizer co najmniej 21 dni po ostatniej dawce Covid-19.

– Jeśli otrzymałeś dwie dawki szczepionki Moderna w poradni szczepień Doctor Moma, dawki te są uważane za nieważne i musisz otrzymać jedną dodatkową dawkę szczepionki Moderna co najmniej 28 dni po ostatniej dawce COVID-19.

– Jeśli nie wiesz, jaką szczepionkę otrzymałeś w poradni szczepień Dr. Moma, musisz otrzymać jedną dodatkową dawkę szczepionki Moderna lub Pfizer co najmniej 28 dni po ostatniej dawce Covid-19.

Ze względu na brak danych klinicznych CDC nie zaleca, aby ludzie otrzymywali więcej niż trzy dawki jakiejkolwiek szczepionki COVID-19, niezależnie od jej ważności ”- czytamy w części oświadczenia wydanego przez stanowe Wspólne Centrum Informacyjne.

Kliknij tutaj Aby uzyskać więcej informacji o tym, gdzie można otrzymać szczepionkę COVID-19.

Prawa autorskie 2021 KKTV. Wszelkie prawa zastrzeżone.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *