Celtycki infiltrator z Algeciras

Algeciras CF ryzykuje możliwość wyrażenia zgody na pozostanie w pierwszej federacji przeciwko A celtycki b Że może zrobić gigantyczny krok w swoich aspiracjach do rozegrania barażu o awans do drugiej ligi. W najbliższą niedzielę (12:00) o godz Nowy punkt widzeniaObie drużyny przeznaczą na szachownicy sporą część swojego sezonu. Jeśli ktokolwiek zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo są bezbronni, z pewnością jest to algecirista Borja FernandezCeltiña z urodzenia i gruntowny koneser jednej z najbardziej płodnych akademii młodzieżowych w Hiszpanii.

Szatnia Algeciras ma swoją własną Koń trojański Na wielki pojedynek w niedzielę. Co jest lepsze od A Vigo i Celtiku Aby wchłonąć możliwości partnera z wieloma argumentami, które należy uszanować. Borja Fernandez A specjalne spotkanie Z klubem z domu, z drużyną młodzieżową, z którą dorastałeś i dzięki której stał się piłkarzem, którym jest teraz.Pomocnik, który nie mógł wystartować w meczu pierwszej rundy w Valledos, ponieważ właśnie wrócił po skomplikowanej kontuzji, został powołany na jednego z bohaterów niedzielnego spotkania w Nuevo Mirador. Jeśli nic go nie powstrzyma, zrobi to również Borja Fernandez Jeden z reflektorów z Algeciras przeciwko Celcie B. Iván Ania odnalazł stabilizację w grze dzięki pomocy pomocy, w której Mario Ortiz, kapitan Ivan Torillo i Galicjanie rozumieli się nawzajem i co najważniejsze, udało im się uzyskać niezbędne wyniki, aby uciec ze studni.

Choć sztab szkoleniowy Ani studiował więcej niż oddział Celty, biało-czerwona budka z pewnością potrafi maksymalnie wykorzystać możliwości Borji Fernandesa. Przekazując osobowość i filozofię kamieniołomu, przeżyj słodką chwilę. Wykorzenienie talentu z pozycji Gabri Vegi, godnego następcy Iago Aspasa, nie jest przypadkiem w podmiocie, który na poważnie pracuje z dziećmi od najmłodszych lat. Borja dobrze o tym wie, bo sam tego doświadczył. Zawodnik Algeciras awansował przez wszystkie niższe stopnie, aż dotarł do pierwszej ligi i zadebiutował w pierwszej lidze w sezonie 2014/15.

Pierwsza runda pojedynku w historie – To był remis po tym, jak biało-czerwoni prowadzili 0:2 – to było pierwsze spotkanie Borji od czasu jego odejścia z Vigo. Po wyjściu z domu Biało-Czerwoni wyruszyli w podróż, która doprowadziła go do I ligi w woj Polska I do najwyższej kategorii Grecja Do czasu pierwszego związku i możliwości powrotu do Hiszpanii pojawił się bilet, który trafił do niego z Algeciras w zeszłym roku.

Od tamtej pory Celta B jest jednym z objawień zespołu w tym sezonie Chłopcy Claudio Giraldesa przeszli od spadku w pierwszej rundzie do walki o awans do baraży.. Przed Celtą B Algeciras 4 grudnia Borja już w galicyjskich mediach wyraził przekonanie, że partner Celty nie będzie miał trudności z utrzymaniem tej kategorii. Pomocnik wiedział, co się dzieje w drużynie pełnej jakości.

Inny algecirista dzieli przeszłość Vigo z Borją, chociaż od tamtej pory się nie spotkali Jordiego Figuerasa W Celcie grał w latach 2008-2010.

W tę niedzielę puść przeszłość na kilka godzin, aby zmierzyć się z teraźniejszością, która może zapewnić spokój umysłu potrzebny na przyszłość.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *