Cena MacBooka Pro spada o ponad 360 euro

Choć nie ma zwyczaju znajdowania produktów z katalogu Apple z dużymi rabatami, faktem jest, że od czasu do czasu znajdujemy ofertę, która pozwala nam zaoszczędzić znaczną część niektórych jej modeli. Wyraźnym tego przykładem jest możliwość, jaką obecnie oferuje nam Amazon, aby nabyć jeden z najpotężniejszych komputerów w Cupertino, a MacBook Pro Czy z rabatem powyżej 360 euro go stracisz?

Dla każdego, kto używa laptopa, nie ma wątpliwości, że MacBook jest jednym z najbardziej poszukiwanych, nie tylko ze względu na swoją konstrukcję, ale także ze względu na świetną wydajność i trwałość. Ponadto wersja Pro jest najmocniejsza, chociaż jest to model, który możemy kupić z różnymi konfiguracjami sprzętowymi.

Niesamowity design z brutalną mocą

W przypadku oferty Amazon jest to MacBook ProLub z wielkim terapeutą M1 PRO dla Apple. Potężny chip w towarzystwie 16 GB pamięci RAM I dysk SSD z niczym więcej i niczym mniej niż 1 TB Pojemność pamięci wewnętrznej.

Ekran tego laptopa 14,2 cala płynna siatkówka XDR Technologia mini-LED jest w stanie zapewnić rozdzielczość 3024 x 1964 pikseli i jasność 1000 nitów. Idealny laptop do pracy z maksymalną wydajnością, gdziekolwiek się udamy, a także idealny do wideorozmów, ponieważ integruje się z Kamera internetowa FaceTime HD Wysoka rozdzielczość 1080p.

Jakby tego było mało, jeśli jesteś jednym z tych, którzy kochają gry na PC, MacBook Pro jest wyposażony w technologię Aktualizacja funkcjonalna, co pozwala osiągnąć częstotliwość odświeżania do 120 Hz. W sekcji PołączenieNależy zauważyć, że ma gniazdo kart SDXC, HDMI, Thunderbolt 4, gniazdo słuchawkowe i MagSafe 3 do ładowania laptopa.

Dla tych, którzy cały dzień chodzą z jednego miejsca do drugiego, ważne jest, aby pamiętać, że zespół Apple ma baterię o dużej pojemności, która może zapewnić mu autonomię Do 17 godzin użytkowania na jednym ładowaniu. Innymi słowy, możemy przepracować mniej więcej dwa dni, nie martwiąc się o ładowanie. Aby uniknąć uszkodzenia podczas transportu, można ich znaleźć bardzo dużo Akcesoria zaprojektowane do ochrony Twojego Macbooka Pro.

Niesamowite oszczędności na Apple Macbook Pro

Wersja komputera Apple z konfiguracją, którą właśnie sprawdziliśmy, ma oficjalną cenę sprzedaży 2749 euro, ale jak spodziewaliśmy się na początku tej zawartości, teraz można ją uzyskać z niewiarygodną zniżką. W szczególności Amazon zastosował zniżkę 13%, co oznacza zniżkę do 364 euro.

MacBook Pro z góry

Oznacza to, że ostateczna cena, jaką musimy zapłacić za tego potężnego MacBooka Pro, to 2385. Ponieważ jesteśmy produktem sprzedawanym i wysyłanym przez Amazon, możemy również skorzystać z bezpłatnej dostawy do domu. Przewidywany czas dostawy to jeden dzień dla klientów Prime i trzy dni dla pozostałych. Nie wahaj się i złóż zamówienie przed zakończeniem promocji.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.