Cena nadchodzącego iPada Pro nie będzie tak wysoka, jak sądziliśmy

Cena nadchodzącego iPada Pro nie będzie tak wysoka, jak sądziliśmy

Bardziej umiarkowany wzrost cen niż się spodziewaliśmy

Nowy iPad Pro będzie miał wyświetlacz OLED, procesor M3 i nowe akcesoria

Jeśli pogłoski są prawdziwe Apple wprowadzi na rynek w marcu przyszłego roku nowego iPada Pro z ekranem OLEDTo nowa sprawa, która podniesie ceny urządzeń, ale nie w takim stopniu, jak oczekiwano. Startowy, iPad Pro miał kosztować 1500 dolarów W swojej podstawowej przestrzeni do przechowywania i 11 cali, ale wydaje się, że wzrost w końcu nie będzie aż tak duży.

Zgodnie ze specjalistyczną metodą w łańcuchu dostaw, Cyfrowe czasy, Cena iPada Pro nie wzrośnie tak bardzo, jak sądzonoChociaż jedną z nowych funkcji będzie ekran OLED. Gdy wskazują ze środka, Model 11-calowy wciąż to mam Cena jest niższa niż 1000 dolarówPodczas gdy 12,9 cala Będzie pod 1500 dolarów.

Zwiększaj, ale bardziej miarowo

według Cyfrowe czasyPowiedział, że podwyżka cen nowego iPada Pro może sięgnąć 160 dolarówJest to liczba znacznie niższa od wcześniejszych oczekiwań, które wskazywały na znacznie większy wzrost. Cena nowych iPadów z 11-calowym ekranem OLED miała zaczynać się od 1500 dolarów, a cena dużego modelu od 1800 dolarów.

Jeśli uznamy tę informację za prawdziwą, a Wzrost o około 160 dolarów Będzie to oznaczać, że model 11 cali Będzie istnieć wcześniej Mniej niż 1000 dolarów Można uruchomić urządzenie z większym ekranem Mniej niż 1500 dolarówKoszt Bena 1200 i 1300 dolarów. Ceny te nadal są wysokie, ale są nieco atrakcyjniejsze, biorąc pod uwagę, że nowy iPad Pro będzie miłym odświeżeniem.

Są to ceny znacznie atrakcyjniejsze, biorąc pod uwagę przewagę paneli OLED nad wyświetlaczami LCD, co pZapewnia dłuższą żywotność ekranu i większą wydajnośćOprócz zapewnienia doskonałego poziomu jasności.

Oprócz wyświetlaczy OLED nowy iPad Pro będzie miał inne nowe funkcje, takie jak Procesor M3 Które widzieliśmy w najnowszych urządzeniach iPad Pro, czy nowych akcesoriach takich jak Odnowiona klawiatura Magic Keyboard wykonana z aluminium Aby nadać komputerowi bardziej lub nowy wygląd Ołówek Apple trzeciej generacjiktóry będzie posiadał wymienne końcówki magnetyczne.

Aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami, Subskrybuj oficjalny i zatwierdzony kanał Andro4all na WhatsApp.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *