Cena Samsunga Galaxy S22 eksplodowała i jest na najniższym poziomie w historii

Cena Samsunga Galaxy S22 eksplodowała i jest na najniższym poziomie w historii

Zaletą smartfonów z android Czy to, że jego cena spada z czasem. Ten Telefon Samsung Galaxy S22 W zeszłym roku kosztował ok 1000 euro Dzięki za zwolnienie nowy modelw tej chwili to tylko kosztuje 659 euro. I w jego wersji 256 GB! Jest to coś, co nie zdarza się na przykład w przypadku innych marek, takich jak Apple.

I nie myśl, że jako latek jesteś w tyle pod względem specyfikacji, ponieważ nic nie może być dalsze od prawdy. Technologia nie rozwija się teraz tak szybko, jak na przykład w zeszłym roku. Istnieje kilka różnic między smartfonami z 2022 roku a innymi smartfonami z 2023 roku, na szczęście dla nas! Tym bardziej, że pozwala nam się odnaleźć Takie okazje.

Wybierz teraz Samsunga Galaxy S22

Jeśli zastanawiasz się, czy ten telefon komórkowy jest tego wart, mamy to całkiem jasne: oczywiście, że tak. Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę, że jest bardzo kompaktowy, bo ma ekran 6,1 cala. Jesteśmy nieco przyzwyczajeni do urządzeń niektórych 6,5 cala I chociaż zmiana wydaje się niewielka, to widać!

Jeśli chodzi o Uzdrowicielnie będziesz w stanie osiągnąć ani jednej wydajności: zawiera plik Samsung Exynos 2200 Z ośmioma rdzeniami i litografią 4 nm. Jest dostarczany z plikiem Baran 8 GB sprawi, że będziesz płynnie przechodzić między aplikacjami, nawet wśród tych najcięższych. Jeśli chodzi o pamięć wewnętrzną, tj 256 GB W wersji, którą teraz przedstawiamy.

Jedną z jego mocnych stron jest kamery, ponieważ oferują rozwiązanie, które jest dla ciebie prawie kłamstwem. jej przeszłość Trzy soczewki 50MP + 12MP + 10MP; Dwa ostatnie to Ultra Wide Angle i ostatni Teleobiektyw X3. Na podstawie Przede mnąpozostaje na poziomie około 10 MP, co jest idealne do robienia najlepszych Zdjęcia osobiste na całym Instagramie.

Najniższa cena na Amazonie!

Oprócz wszystkiego, o czym wspomnieliśmy, warto zauważyć, że tak się stało Certyfikat IP68. Nie zabrakło też ultradźwiękowego czytnika linii papilarnych wykrywacz twarzy! A jego bateria jest bardzo dobra, ponieważ pochodzi z 3700mAh A z szybkim ładowaniem 25W bez wątpienia na poziomie tak wysokiej klasy telefonu.

Samsung Galaxy S22 to klejnot, który na pewno przetrwa kolejny rok. Chyba że dziwi nas, że marki robią monstrualny skok! Nie myśl o tym za dużo i po prostu działaj Teraz, gdy jest to najniższa cena na Amazonie. Bo będziesz w środku kolor, który chcesz Tylko 659 euro, w porównaniu z prawie 1000 euro, które wcześniej nic nie kosztowały. Zostawiamy Ci link poniżej!

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *