Cena tego telewizora LG to nie wina Wortena: 400 euro mniej

W Worten trwa tydzień Sony, a rabaty na ich produkty są dość wysokie. Chociaż istnieje telewizor, który wyróżnia się ponad wszystko, to jest dokładnie to, co oferujemy. ponieważ w 31%a to pozwoli Ci zaoszczędzić 400 EUR na zakup.

Telewizor LG ma wszystko, o co możesz poprosić

Wybierz spośród wszystkich telewizorów Bycie na rynku może być bardzo trudnym zadaniem. Cale, rozdzielczość, marka, system operacyjny… Jest wiele parametrów, które należy wziąć pod uwagę, kiedy Wybierz między jednym a drugimNie zawsze łatwo jest podjąć decyzję.

Aby ułatwić Ci pracę, przeprowadziliśmy badania Najlepszy telewizor LG w tej chwili. I znaleźliśmy to! Nie tylko ze względu na specyfikację, ale także ze względu na ogromny spadek jego kosztów w dzisiejszych czasach. Nie myśl o tym za dużo, bo to przedstawienie, które kończy się w poniedziałek.

Oczywiście jesteśmy przed telewizorem Sprytny. Nie tylko to, ale kryje się w potężnym procesorze 4K, który sprawi, że zaniemówisz. Współpracuje to ze sztuczną inteligencją, aby automatycznie poprawiać wszystkie obrazy, zawsze zapewniając najwyższą jakość.

Chociaż jest twój Ekran QNED Który przyciąga najwięcej uwagi. Nie na próżno mówimy o jednej z najbardziej innowacyjnych technologii, jakie można znaleźć. ma technologię Kropka kwantowa LED + Nanocell Plus plus 2400 MiniLED. Będzie to miało zawsze znaczenie, bez względu na to, jakie treści chcesz zobaczyć. Ponieważ czarni nie byli wcześniej tak czarni, a kontrasty nie były tak oczywiste.

Do tego musimy dodać, że Świetny wybór dla graczy. Jest kompatybilny z AMD Free Sync, obsługuje Cloud Gaming i zawiera ekskluzywną listę odtwarzania. Jakby tego było mało, ma też częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz i małe opóźnienie.

Najszybszy system operacyjny na rynku

Jednym z głównych punktów tego telewizora jest to, że będąc LG, jest internetowy system operacyjny w środku. Obecnie jest oceniany jako najszybszy system operacyjny, a także najbardziej elastyczny i wydajny. Dzięki temu pozwoli Ci niesamowicie szybko przemieszczać się pomiędzy aplikacjami. Żadnego czekania na niekończące się obciążenia: LG zadbało już o rozwiązanie tego problemu za nas.

Powinieneś także wiedzieć, że tak jest harmoniczny Z Alexą i Asystentem Google. poprzez posiadanie rozpoznawanie mowy-Możesz wykonywać czynności, używając tylko poleceń głosowych. Jedyne, o czym należy pamiętać, to plik rozmiar Z telewizji, ponieważ 55 cali Nie pasuje do wszystkich mebli. Jeśli przyjmiesz naszą radę… zrób dla niej miejsce! Taki telewizor w tej cenie trudno znaleźć. Z 1299 euro trafiło do 899€w tym koszty wysyłki obiekt w domu.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.