Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom nie będą badać łagodnych infekcji u zaszczepionych Amerykanów

Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom nie będą badać łagodnych infekcji u zaszczepionych Amerykanów

Nie wróciła jeszcze do codziennego biegu na trzy mile z psem z powodu duszności. Pani Cohen powiedziała: „Jestem młodą kobietą, lat 43, cieszącą się dobrym zdrowiem, bez wcześniejszych schorzeń, ale teraz często znajdujesz mnie relaksującą się na kanapie”.

“Czy ludzie nie chcą tego wiedzieć?” Zapytała. „Dokąd idą ludzie tacy jak ja? Co stało się później? Praktycy w moim życiu byli zszokowani i próbowali wymyślić, jak iść naprzód, ale jest tak wiele pytań. A jeśli nikt tego nie przestudiuje, nie będzie odpowiedzi. “

Innym powodem, dla którego nie wszystkie super infekcje są śledzone, jest to, że prawdopodobnie nie doprowadzą one do dalszego rozprzestrzeniania się wirusa. Ale niektórzy eksperci twierdzą, że dowody naukowe na to nie są rozstrzygające.

Według badań na Uniwersytecie Rockefellera, który rutynowo testuje studentów i personel pod kątem koronawirusa na swoim kampusie w Nowym Jorku, wykryto infekcje przenikające u dwóch w pełni zaszczepionych kobiet, u których po szczepieniu rozwinęła się silna odpowiedź immunologiczna. Został opublikowany w New England Journal of Medicine.

Obie zaszczepione kobiety, w wieku 51 i 65 lat, miały łagodne objawy Covid-19; Sekwencja wirusa ujawniła, że ​​zostały zakażone wariantami. Dr Robert B. Darnell, detektyw V. Instytut Medyczny Howarda Hughesa I główny autor gazety.

Powiedział, że pacjent nie przenosił choroby na nikogo innego. Jednak powiedział: „Miała dwukrotnie większą liczbę przenoszonych wirusów w kropli śliny z główki szpilki”.

Diana Burnett, Survivor Corps Foundation, grupa osób, które zaraziły się Covid-19, wezwała do utworzenia krajowego rejestru wszystkich osób zarażonych Covid-19, w tym osób z łagodnymi i bezobjawowymi przypadkami, w celu zebrania jak najwięcej danych. Jak najwięcej danych do przeszukania w przyszłości.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *