Ceny Skyrim Anniversary Edition i darmowa aktualizacja nowej generacji potwierdzone

Skyrim Przygotuj się, tak jak Freeza w Smocza kula, aby pokazać „ostatnią transformację”. ten Skyrim Anniversary Edition Bądź najlepszą bombą od Bethesdy, aby zakończyć uwielbienie i pochwałę i ulepszyć jedną z popularnych gier wideo, które podobnie jak Grand Theft Auto V, nigdy nie wychodzi z mody i zawsze ma dość szeroką aktywną społeczność graczy, którzy są chętni do dalszego odkrywania tego fantastycznego świata pełnego potworów, magii i oczywiście przerażających smoków.

Wspomniana wcześniej wersja Skyrim będzie zwieńczeniem kariery, ponieważ będzie obejmować Skyrim: Edycja specjalna 2016 i wszystkie opublikowane treści z Klubu Twórczości z Ponad 500 przedmiotów: broń, bossowie, misje, lochy… Wow, to jak dotąd najbardziej kompletna wersja Skyrim, która w pełni zawiera wszystko, co zostało opublikowane w tytule.

Zdobywca ponad 200 nagród Game of the Year, The Elder Scrolls V: Skyrim świętuje dziesięć lat przygody z oszałamiającymi szczegółami. Anniversary Edition zawiera dekadę zawartości: docenioną przez krytyków główną grę i dodatki z Skyrim Special Edition, a także Ponad 500 unikalnych elementów zawartości Klubu Twórczości, takich jak zadania, lochy, bossowie, broń i zaklęcia.Dzięki kreacjom i modyfikacjom jest wiele do odkrycia” – mówią Bethesda na temat wspomnianej zawartości.

Cena £ Skyrim Anniversary Edition Bądź 54,99 €A jeśli masz już Skyrim Special Edition, dostanie się do tej ostatecznej dostawy będzie kosztować 19,99 EUR.

Z aktualizacją dla urządzeń nowej generacji

naturalnie, Osoby, które kupią ten produkt, mogą korzystać z wielu ulepszeń na PS5 i Xbox Series X/S, z naciskiem na zapisanie całego postępu. Tyle że tak, wygląda to na przejście z PS4 na PS5, ponieważ trofea nie zostaną zapisane. Aktualizacje obejmują oczywiście Zwiększone prędkości ładowania, lepsza grafika, bardziej dopracowana grafika… Czym jest dzisiaj dość standardowa łatka nowej generacji.

Aktualizacja do nowej generacji konsol będzie całkowicie darmowa I nie będziemy musieli nic więcej płacić, aby cieszyć się tymi ulepszeniami. Mamy więc teraz najlepszą wymówkę, aby ponownie odwiedzić krajobrazy Skyrim z obiecanymi ulepszeniami i ponownie zatracić się w tysiącach godzin wędrówki po cudownym świecie Bethesdy, który teraz wydaje się być grą wideo, której ostateczna wersja jest gotowa do 11 listopada.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *