Certyfikowane ekrany dotykowe do sal Zoom

Certyfikowane ekrany dotykowe do sal Zoom

ZRTP Pro 1025 i ZRTP Pro 725 10-calowe i 7-calowe panele dotykowe Extron Może działać jako konsola do zarządzania przebiegiem spotkania Zbliżenie pomieszczeń lub jako panel programujący.

Extron Zostało to uwzględnione w jej prezentacji Panele dotykowe ZRTP Pro 1025 o przekątnej 10 i 7 cali I Zrtp pro 725która może pełnić funkcję konsoli Zoom Rooms lub tablicy harmonogramu Zoom.

Jako kontroler te ekrany dotykowe umożliwiają zarządzanie przebiegiem spotkania. Powiększ pokoje. Możliwości touchpada można rozszerzyć o kompletny system AV i sterowanie pomieszczeniem, dodając nową aplikację Sterowanie pokojami Zoom I Procesor sterujący IPCP Pro xi Z Extronu.

Aplikacja współpracuje z dowolnym kontrolerem Zoom Rooms, zapewniając potężną, w pełni konfigurowalną kontrolę nad pomieszczeniami oraz systemami audio i wideo.

Zaawansowana kontrola Extron

Jeśli te panele działają w trybie widoku harmonogramu Zoom Rooms, stają się dynamicznymi urządzeniami do planowania pomieszczeń, gotowymi do zapewnienia łatwych opcji planowania i statusu obłożenia.

„Nasza ciągła praca z Zoomem przynosi nowe sposoby dodawania konferencji, kontroli pomieszczeń i planowania w większej liczbie przestrzeni” – mówi. Sala Casey’a, dyrektor marketingu w Extron. „Połączenie aplikacji Extron Control dla Zoom Rooms z dowolnym kontrolerem Zoom Rooms przenosi naszą integrację sterowania na wyższy poziom”.

Extron i zoom

Touchpady ZRTP Pro i sterowanie dla Zoom Rooms zapewniają znajome, łatwe w obsłudze doświadczenie współpracy Zoom w połączeniu z mocą sterowania Extron.

Razem stanowią kompletne rozwiązanie do obsługi konferencji i sterowania. Teraz za pomocą tego samego, łatwego w obsłudze interfejsu możesz zorganizować wideokonferencję, a dotykając ekranu, możesz mieć pełną kontrolę nad oświetleniem, cieniami, zasilaniem i kamerami.

W przypadku programowania Zoom Rooms, seria ZRTP Pro może być używana w dowolnej przestrzeni. Umieszczony na zewnątrz pokoju i używany w trybie wyświetlania programowania Zoom Rooms, zapewnia funkcje rezerwacji pokoju i statusu obłożenia.

Czy podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się do naszego kanału RSS i nigdy niczego nie przegapisz.

Inne artykuły o Extron, Extron Electronics, Zoom

Inne powiązane artykuły

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *