Chandy Barbosa powołany do udziału w europejskim EHF 2022

Barbosa w meczu z reprezentacją Hiszpanii EFE

Kapitan piłki ręcznej Morvidere powołany z Hiszpanią do udziału w Mistrzostwach Europy, które odbędą się w dniach 4-20 listopada w Czarnogórze, Macedonii Północnej i Słowenii

dr Walencja

Trener reprezentacji Jose Ignacio Prades powołał 18 zawodników, w tym kapitana piłki ręcznej Morvidera
Chandy Barbossaaby rozegrać międzynarodowy turniej dla Hiszpanii i Europy, który odbędzie się od 4 do 20 listopada w Czarnogórze, Macedonii Północnej i Słowenii.

Stolica Czarnogóry będzie siedzibą Warriors podczas pierwszego etapu turnieju, rundy wstępnej, która rozpocznie się 5 listopada, a konkretnie przeciwko drużynie gospodarzy. Polska i Niemcy są kolejnymi pretendentami do pokonania w tej fazie wstępnej, z trzema najlepszymi rozstawionymi w tej grupie D, które awansują do rundy głównej.

Shandy Barbosa, zawodniczka i kapitan Saguntine, potwierdziła, że ​​była „bardzo szczęśliwa, że ​​została powołana i podekscytowana tym, że mogą cieszyć się mistrzostwami Europy, ale została ustawiona jako pierwsza w sobotnim meczu z Bolaños, a następnie zmieniła chip z Warriors”.

Szef piłki ręcznej Morvedre, Nacho Garcia, „Słowo określające zaproszenie Chandy’ego Barbosy wraz z reprezentacją Hiszpanii do udziału w międzynarodowym turnieju Hiszpanii w Torrevieja, a następnie w listopadowych Mistrzostwach Europy, może być tylko powodem do dumy. Dumą dla klubu jest posiadanie zawodnika, który jest punktem odniesienia nie tylko na poziomie krajowym, ale także na poziomie międzynarodowym. A dla nas luksusem jest móc na nią codziennie liczyć i mieć jej zalety nie tylko na torze, ale i poza nim.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *