ChatGPT może go zastąpić na Twoim telefonie komórkowym z Androidem

ChatGPT może go zastąpić na Twoim telefonie komórkowym z Androidem

Asystent Google to jeden z najlepszych wirtualnych asystentów dostępnych w Hiszpanii, a będzie jeszcze lepszy, gdy otrzyma funkcje, które oferuje Bard. Jednak ChatGPT Wymień go na telefonach z Androidem, Tak jak próbowała Alexa, czyniąc ją domyślną aplikacją pomocy i używając głosu do poleceń.

Jest to opcja, która może zainteresować wiele osób, gdyż OpenAI Assistant, przynajmniej w płatnych wersjach, potrafi już m.in. słuchać i rozmawiać z użytkownikami, a także analizować obrazy i odpowiadać na pytania na ich temat.

Asystenta i ChatGPT nie można bezpośrednio porównać, ponieważ pod pewnymi względami bardzo się od siebie różnią. Ten pierwszy ma dostęp do informacji w czasie rzeczywistym i jest wbudowany w dużą liczbę usług i urządzeń, takich jak słuchawki. Model OpenAI ze swojej strony ma duże możliwości twórcze i jest w stanie lepiej zrozumieć kontekst.

ChatGPT jest bardziej dostępny

Najlepszym sposobem, aby grupa użytkowników często korzystała z aplikacji lub usługi, jest zapewnienie jej dostępności i wygody w użyciu. Microsoft właśnie ogłosił, że zintegruje niestandardowy klucz wyłącznie dla Copilot na komputerach z systemem Windows. OpenAI chce, aby jego sztuczna inteligencja była łatwa w użyciu na Androidzie.

Obecnie istnieje możliwość zmiany domyślnego asystenta na Androidzie, co pozwala na korzystanie z Alexy zamiast Asystenta Google w przypadkach, w których wolisz Asystenta Amazon. Jest to bardzo pozytywna rzecz, ponieważ daje użytkownikowi swobodę wyboru asystenta, z którym czuje się najbardziej komfortowo, a ChatGPT będzie kolejnym, który będzie mógł to zrobić.

Słuchaj ChatGPT

Ciało robota

Darmowa robota

W kodzie aplikacji na Androida odkryto, że OpenAI faktycznie konfiguruje swoje oprogramowanie tak, aby mogło reagować jako asystent za pomocą małego wyskakującego dymka Dawanie użytkownikowi sygnału, że został już wysłuchany. Tak, to nakładka, która obecnie zamyka się zaraz po otwarciu.

Jak zbierać Władze Androida, Wygląda na to, że praca nie jest jeszcze ukończona, więc będziemy musieli poczekać, aby się nią cieszyć. Gdy już będzie można z niego skorzystać, wystarczy przejść do sekcji ustawień w domyślnych aplikacjach i Po wybraniu ChatGPT Jako aplikacja pomocnicza.

To może cię zainteresować

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *