„Chciałbym, żeby to były szczere słowa…”

Ceremonia Złota piłka pozostawienie zwycięzcy kwestionowanego przez opinię publiczną, Lionel MessiTo już przegrany, który wciąż nie rozumie, dlaczego nie przyjął tytułu Najlepszego Piłkarza Roku 2021. Robert Lewandowski Zaskoczyły mnie niektóre wypowiedzi w Polsce na temat programu moc piłki nożnej, pokazując swój smutek z powodu nie zdobycia nagrody i mówiąc sceptycznie o słowach Messiego, w których Argentyńczyk publicznie poprosił o maczugę 2020 – której epidemia nie przeniosła – dla napastnika Bawaria w Monachium.

„Mówię o swoich uczuciach i emocjach Miałem zły czas w zeszłym tygodniu. Nie będę oszukiwał, było mi smutno. Nie było łatwo grać bez szczęścia, którego mi brakowało. „Nie byłem szczęśliwy, wręcz przeciwnie” – powiedział Lewandowski, odnosząc się do tego, co wydarzyło się na przyjęciu w Paryżu.

Zapytany, dlaczego nie wygrał, Lewandowski nie krył swojego rozczarowania. „Jesteś bardzo blisko i walczysz o pozycję ze świetnym i wspaniałym graczem, takim jak Messi, a potem… Otrzymujesz komentarze mówiące, że zasługujesz na nagrodę… ja oczywiście Szanuję sposób gry MessiegoCo osiągnął i jaki jest jego poziom? Już sam fakt, że jestem w stanie z nim rywalizować o stanowisko, jest dla mnie wyznacznikiem mojego poziomu. Bardzo to doceniam, sprawia mi to ogromną dumę, ale wewnątrz mnie poczułem smutek, który nie był na dzień lub dwa, ale za dużo smutku. Cieszę się, że w tym czasie nie mieliśmy gry w tym tygodniu” – zapewnia, biorąc pod uwagę klasę Messi.

Wewnątrz niespodzianka z reklamami LewandowskiNajciekawsze było jego nawiązanie do przemówienia Messiego na przyjęciu. «Chciałbym, żeby była to szczera wypowiedź świetnego zawodnika, a nie tylko słowa. Oczywiście nie chcę być dumny ani podekscytowany, ale tak jak powiedziałem, istnieje cały wybór, który zależy od wszystkiego, co się robi. Ale już skupiam się na czymś innym, ale bycie tak blisko, a jednocześnie tak daleko, sprawia, że ​​to uczucie jest tak gorzkie. Cokolwiek noszę w środku, może potrzebować trochę czasu, powiedział Robert, który następnie ujawnił, że Messi nie zaprosi go na przyjęcie galowe.

«Nie. Trudno się z nim porozumieć. Mogę to zrobić tylko w jednym języku, więc mogliśmy zamienić tylko kilka słów. W każdym razie byliśmy bardziej świadomi naszej rodziny i przyjaciół i nie można było rozmawiać ze wszystkimi”.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *