Cheema Rodriguez i Tony Girona prowadzą Węgry i Serbię na Mistrzostwa Świata – International Football

Drużyna Mejiar, która wygrała pierwszy mecz 32:33, nie zaskoczyła i przypieczętowała swój bilet na Mistrzostwa Świata po pokonaniu Izraela w sobotę 31:22 w konfrontacji, którą z pewnością przegrał Rodriguez z Cheemy. Na torze na ich korzyść prowadzili 5-1 w pierwszych minutach drugiej połowy.

Mocna passa pozwoliła Węgrom na prowadzenie z sześcioma golami na tablicy wyników (20-14), które nie przestały rosnąć dzięki sukcesom zespołów Gabor Anschen i Zoltan Szeta, którzy zakończyli mecz sześcioma bramkami. .

Serbia miała wiele problemów, aby pokonać Słowenię 23:20, którą w pierwszym meczu rozegranym w ubiegłą środę w słoweńskim mieście Celje pokonał Hiszpan Tony Girona 31:34.

Ale nawet dobra robota środkowego obrońcy Deana Bombaka i zawodnika Barcelony Blaza Janka, który strzelił między dwoma bramkami gości, może zapobiec porażce Słowenii, która po odpadnięciu w pierwszym etapie w ostatnich Mistrzostwach Europy pomiędzy Węgrami i Słowacja, po nieobecności w Pucharze Świata, dokonały kolejnego przełomu.

Zupełnie inaczej niż w przypadku Serbów, od czasu przybycia na ławkę Hiszpana Tony’ego Girony wzrost i wzrost nie ustał, pomimo problemów, z jakimi miał do czynienia w sobotę, by pokonać Słowenię, w konfrontacji, w której podopieczni Urusa Zurmana dostali się do ostatniej czwórki. Dokładne z funkcją podwójnego celu na tablicy wyników (18-20).

Czas, w którym ponownie pojawiła się postać bramkarza Dejana Milosavlieva, wielkiej gwiazdy meczu, która nie straciła żadnego gola dla Słoweńców, co doprowadziło do powrotu Serbii, który zakończył się wynikiem 23-20.

Chorwaci nie przegapią również Pucharu Świata, który ponownie zmiażdżył fińską drużynę po wygraniu pierwszego meczu z wyraźnym wynikiem 21-34, w sobotę 36-22, w meczu naznaczonym występem kluczowego Marino Maricia, który nie przegapił żadnego z siedmiu strzałów, które próbował.

Islandzki skrzydłowy Bjarke Ellison dodał kolejnego gola, osiem bramek, po strzeleniu 11 bramek w pierwszym meczu, ponownie był najlepszym strzelcem skandynawskiej drużyny w zwycięstwie Islandii (34-26) nad Austrią.

Pomimo czterobramkowej przewagi (30-34) dokonanej przez podopiecznych Gudmundsora Gudmundssona w pierwszym meczu, islandzka drużyna nie poddała się w najmniejszym stopniu i ponownie pokonała Austrię w meczu, w którym oprócz Ellisona padła poprzednia liczba. Barcelona – Aaron Palmarson, który zakończył mecz siedmioma bramkami.

Argumenty, na które Austria nie znalazła odpowiedzi, co pozwoliło islandzkiemu zespołowi, jednemu z największych odkryć w europejskiej przeszłości, zamknąć bilety na Mistrzostwa Świata w Polsce i Szwecji.

Dzień, w którym nie zabraknie także Niemiec, które w ubiegłą sobotę ponownie pokonały drużynę nordycką 27-33, po wygraniu pierwszego meczu 34-26 z Wyspami Owczymi, w meczu, który Niemcy wygrali mimo kilkuminutowej drzemki. Skończyło się na narzuceniu logiki.

W ten sposób do Polski i Szwecji dołączą Węgry, Serbia, Chorwacja, Islandia i Niemcy, które potwierdziły swoją obecność jako organizatorzy turnieju, a także aktualni mistrzowie świata Dania oraz Hiszpania, Francja i Norwegia, które zdobyły bilet w turnieju. przeszłości Europy. I reprezentacja Belgii.

Belgijska drużyna, która po raz pierwszy wystartuje w finałowym etapie mundialu, skorzystała z sankcji nałożonych na odpadła Rosję, za którą zdobyła bilet na MŚ po zwycięstwie nad Słowacją w rozgrywkach pierwsza runda kwalifikacyjna. .

Ranking Portugalia i Holandia spróbują osiągnąć w niedzielę w drugim meczu, w którym Holendrzy postarają się potwierdzić wypożyczenie trzech bramek, które osiągnęli w pierwszym meczu (30-33).

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata w 2023 r.

. Sobota 16 kwietnia

Węgry 31 – Izrael 22 (33-32)

Chorwacja 36 – Finlandia 22 (34-21)

Serbia 23 – Słowenia 20 (34-31)

Islandia 34 – Austria 26 (34-30)

Wyspy Owcze 27 – Niemcy 33 (26-34)

. Niedziela 17 kwietnia

Holandia – Portugalia (33-30) (14:00)

Czarnogóra – Grecja (23-25) (18:00)

Macedonia – Czechy (24-24) (19:00)

– Europejskie drużyny zakwalifikowane do Mistrzostw Świata w Polsce i Szwecji 2023: Polska (organizator), Szwecja (organizator), Dania (mistrzowie świata), Hiszpania (Europa 2022), Francja (Europa 2022), Norwegia (Europa 2022), Belgia, Węgry, Chorwacja i Serbia Islandia i Niemcy.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.