Chiclana będzie gospodarzem Mistrzostw Świata w Żonglowaniu Kettlebellami, które rozpoczną się w piątek

Chiclana będzie gospodarzem Mistrzostw Świata w Żonglowaniu Kettlebellami, które rozpoczną się w piątek

Mistrzostwa Świata w Żonglowaniu Kettlebellami Odbędzie się ono w najbliższy weekend – od piątku 29 września do niedzieli 1 października – w Chiclanie, a dokładnie w obiektach jednostka gimnastyczna, Na ulicy Artisanos. Zostało to ogłoszone na konferencji prasowej zorganizowanej przez miejskiego delegata ds. sportu Jose Alberto Cruza i członków komisji Hiszpańskie Stowarzyszenie Żonglerki Kettlebell, Prowadził Carlos Andrade, któremu towarzyszyło dwóch uczestników tego międzynarodowego konkursu. W tej imprezie oprócz mistrza świata w tej dyscyplinie oczekuje się, że Ponad pięćdziesięciu sportowcówz krajów takich jak Hiszpania, Stany Zjednoczone, Kanada, Izrael, Francja, Polska, Szwecja, Szwajcaria, Anglia, Białoruś itp.

Należy zauważyć, że żonglerka dzwonkami składa się z Pasuje do Kettlebell o różnych rozmiarach i ciężarach. Jest to sport, którego początki sięgają ubiegłego stulecia, jednak największą popularnością cieszy się w Europie Wschodniej. „W Chiclana uprawia się wiele sportów, które przyciągają wiele międzynarodowych wydarzeń, takich jak ten turniej” – skomentował José Alberto Cruz. „W piątek o 19:00 odbędzie się oficjalna prezentacja Zawody odbędą się w Centrum Interpretacji Wina i Soli, natomiast w sobotę i niedzielę na obiektach Unit Gym odbędzie się pięć konkursów.Ze swojej strony Carlos Andrade podziękował Radzie Miejskiej Chiclana „Wasze wsparcie od pierwszej minuty w organizacji tego wydarzenia, Podobnie jak nasi sponsorzy. Po roku pracy już w najbliższy weekend będziemy mogli wreszcie cieszyć się mistrzostwami świata w tym cennym sporcie. Przedstawiciel organizacji zwrócił uwagę, że „wstęp jest bezpłatny do wyczerpania miejsc, dlatego zapraszamy Chiclaneros do wspólnej zabawy”.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *