Chile zdobyło złoty medal na przed-amerykańskich mistrzostwach wioślarskich

Chile zdobyło złoty medal na przed-amerykańskich mistrzostwach wioślarskich

fotosportCzytanie: 1 minuta.

Z czasem 6:39,14 minuty pierwsze miejsce zajęły Antonia Pichot, Melita Abraham, Antonia Abraham i Victoria Hostetter, a następnie Stany Zjednoczone i Brazylia.@pracownik

W finale quada kobiet Antonia Pichot i Melita Abraham, Antonia Abraham i Victoria Hostetter wywalczyły pierwszy złoty medal dla Chile.pokonując na czas reprezentacje Stanów Zjednoczonych i Brazylii 6:39,14 minuty.

Reprezentację Chile tworzą siostry Antonia i Melita Abram, które rywalizowały na Mistrzostwach Świata w Wioślarstwie 2017 w Poznaniu, gdzie zajęły 4. w tej samej klasie i zdobył medale na Igrzyskach Ameryki Południowej 2018 i Igrzyskach Boliwariańskich 2017.

Stanom Zjednoczonym towarzyszyła drużyna gospodarzy Igrzysk Panamerykańskich z Grace Yues, Kathryn Horvat, Medellin Fucht i Veronicą Nicasio, która zdobyła srebrny medal.

Brązowy medal zdobyła Brazylia z drużyną w składzie: Delazire, Chloe Natalia Barbosa, Beatriz Cardoso i Maria Fernanda Nunes.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *