Chiquitina Tina Attack the Dragon’s Dungeon jest darmowa na zawsze, jeśli wykorzystasz ją na Steamie

Wiosenna wyprzedaż Steam rozpoczęła się od ekscytujących promocji. Jeden z nich pochodzi od Gearbox Software. Do 23 marca do 18:00 (CET) Tiny Tina najeżdża smoczy loch: wyjątkowa przygoda. Po odzyskaniu pozostanie na zawsze w Twojej bibliotece, bez żadnych ograniczeń.

Przypomnijmy, że ta wersja jest jednym z dodatków do Borderlands 2 i jest oferowana jako samodzielna gra. To był w jakiś sposób most Mała Tina cuda, spin-off z tą samą postacią. Niestety, na Steam Deck jest oznaczona jako „Nieobsługiwana”, mimo że można w nią grać na laptopie.

Dodatek stał się samodzielną grą

Królowa została schwytana, a jej królestwo jest w niebezpieczeństwie, tylko ty i twoi przyjaciele macie jakiekolwiek szanse Przywróć pokój tym dziwnym i magicznym krainomWyjaśnia redaktor w komunikacie prasowym: „Przedzieraj się przez zdradzieckie lasy, niesamowite krypty i upiorne fortece, ale uważaj: Twoja przygoda może zmienić się w jednej chwili w zależności od chaotycznych planów Tiny. Wskocz do tej epickiej komedii stołowej i przygotuj się na najbardziej epickie bitwy swojego życia!

W przeciwieństwie do kiedy Pojawił się w formie rozszerzeniaNie potrzebujesz żadnego bagażu, aby wejść do gry. Możesz rozpocząć grę od zera, tak jakby była to mała część sagi Borderlands. Światy odgrywania ról i ciągłego hołdu dla epickiej fantazji z łatwością cię pochłoną. Minimalne wymagania zostawiamy poniżej.

  • System operacyjny: Windows 7 64-bitowy
  • Procesor: Intel i3 530 @ 2,93 GHz / AMD Phenom II X4 805 @ 2,5 GHz
  • Pamięć: 4GB RAM
  • Grafika: Nvidia Geforce GTX 780 @ 3 GB / AMD Radeon HD 7970 @ 3 GB
  • DirectX: wersja 11
  • Przechowywanie: 15 GB dostępnej przestrzeni
  • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c

fontanna: para

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *