Chorwat Zan Tabak nowym trenerem San Pablo Burgos – Burgos news | – Cyfrowa gazeta Barghash

burgosnoticias.com | burgosdeporte.com
| 30.06.2010 – 07:33h.

Pomimo braku podpisania kontraktu i oficjalnego potwierdzenia, chorwacki trener Zan Tabak zastąpi Juana Benaroyę na czele San Pablo Burgos. Kilka źródeł umieszcza Tabaka w Burgos jako całości i choć nic oficjalnie się nie pojawiło, jego profil pasuje do tego, czego szuka klub Burgos po karierze Peñarroyi.

Wiele publikacji specjalizujących się w koszykówce, takich jak encestando.es, uważa, że ​​​​zan Tabac będzie trenerem San Pablo Burgos na następny sezon, po rozmowach administracji sportowej z kilkoma technikami wszystko jest na korzyść Chorwata, który wciąż ma nie podpisałem umowy, ale możesz to zrobić w ciągu najbliższych kilku godzin.

Tabak grał w NBA i La Liga, był asystentem Realu Madryt i Cajasol de Juan Plaza. Wtedy pierwszym trenerem Baskonii, Betis czy Fuenlabrady, a przez ostatnie dwa sezony był trenerem polskiej Zilony Góry.

Chorwat skończył 51 lat w połowie czerwca i wrócił do La Liga, aby poprowadzić projekt San Pablo, który ulegnie znaczącym zmianom w przyszłym sezonie i gdzie poprzeczka pozostawiona przez Benaroyę jest bardzo wysoka.

Tabak ma przybyć do Burgos w ciągu najbliższych kilku godzin, aby przystąpić do podpisania umowy.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *