Chrome aktualizuje się na iOS i dodaje widżet z grą z dinozaurami

W takim razie Chrome na iOS Zaktualizowano Z ciekawymi wiadomościami. Przeglądarka Google na iPhone’a i iPada Osiągnął wersję 90, Który zawiera zestaw plików Widgety czerpać korzyści z. Dziwne jest to, że jeden z nich umożliwia dostęp do gry Chrome Dino Z ekranu głównego.

Tradycyjny grać Dinozaur od dawna jest obecny w Google Chrome. Urodził się w wersji na komputery stacjonarne jako zasób Zajmuje czas, w którym komputer traci połączenie z Internetem. Aby go aktywować i zacząć grać, wystarczy dotknąć spacji, zaczynając w ten sposób wskakiwać na kaktusa z rosnącą prędkością.

Ta funkcja została później dodana w mobilnych wersjach przeglądarki, dzięki czemu prywatność jest teraz dostępna iPhone i iPad Mogą go obsługiwać krótko z ekranu głównego. Chrome Dino Jest to jedno z trzech narzędzi dostępnych w nowej wersji Przeglądarka W przypadku iOS pozostałe dwa mają narzędzia wyszukiwania.

Większy (2 x 1) zawiera pasek wyszukiwania i nawigacji oraz Trzy przyciski do szybkiej akcji. Z tego samego narzędzia można obsługiwać tryb incognito, otworzyć mikrofon, aby wyszukiwać głosem i zeskanować kod QR.

Pozostałe dwa mierzą 1 x 1 i Działają jako skrót; Jeden jako pasek wyszukiwania, a drugi do odblokowania gry z dinozaurem.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *