Claudio Pizarro i jego wskazówki dla Meksyku, aby uczcić Roberta Lewandowskiego i pokonać Polskę w Katarze 2022: trzeba go wyróżnić dwoma mężczyznami | Sporty

Reprezentacja Meksyku szykuje się do nowego udziału w Katarze World Cup 2022. „Aztekom” nie będzie jednak łatwo w fazie grupowej, gdyż będą musieli zmierzyć się z Argentyną i Polską pod wodzą Roberta Lewandowskiego.

Będziesz zainteresowany | Leao Butrón otrzymuje straszną odpowiedź Paco Bazána na klasyczny żart [VIDEO]

W tym sensie Tricolor otrzymał ważną radę od napastnika z całą mocą komentowania, peruwiańskiego Claudio Pizarro, z którym konsultowano się na konferencji prasowej, jak odróżnić Lewandowskiego.

„Dzięki całemu doświadczeniu, które zdobył, Robert stał się graczem, którego trudno powstrzymać i bez wątpienia Meksykowi trudno będzie go powstrzymać”zaczął były narodowy napastnik.

Nie jest jednak niemożliwe, aby Pizarro zneutralizował Lewandowskiego. „to jest bardzo trudne, To zawodnik, którego powinno rozpoznać dwóch graczyAle zawsze musisz go pilnować, ponieważ jest zabójczym graczem”.on dodał.

Robert Lewandowski zostaje prezesem Polskiej Federacji i prosi, by nie grać przeciwko Rosji. (Zdjęcie: AFP)

Podobnie Claudio Pizarro mówił o perspektywach reprezentacji Meksyku w nadchodzących mistrzostwach świata i dlaczego w niemieckiej Bundeslidze, w której grał z Werderem Brema i Bayernem Monachium, nie ma wielu Meksykanów.

„Meksyk ma dobrych graczy i wiemy o tym. Zawsze są na wszystkich Mistrzostwach Świata i dają dużo do powiedzenia. Jedną z najtrudniejszych rzeczy, które przytrafiają się Meksykanom, jest przystosowanie się do niemieckiego futbolu, ponieważ wiąże się to z problemem język, klimat, zmiany kulturowe”wyraził.

Będziesz zainteresowany

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.