Cloud Gaming w Microsoft Edge dodaje obsługę wibracji dotykowych na kontrolerze Xbox

Cloud Gaming w Microsoft Edge dodaje obsługę wibracji dotykowych na kontrolerze Xbox

Microsoft wciąż jest zdeterminowany, by malować przyszłość Gdzie gry z transmisją na żywo mają silną pozycję. I faktycznie ten ruch wydaje się iść dobrze, ponieważ Google, jeden z jego największych konkurentów w tym sektorze, odwrócił kurz stadiony zamknięte. Zakłada się więc, że Amerykanie są jak dotąd najlepszym rozwiązaniem.

Dzisiaj możesz grać, przesyłając strumieniowo z telefonu z systemem Android lub iOS, z niektórych Telewizory Samsungz konsoli Xbox One, z komputera i oczywiście z przeglądarki Microsoft Edge.

Gra w chmurze: Haptic dla wstrząsów Xbox na Edge

Firma wie, że gra z przeglądarki będzie stanowić dużą część jej bazy graczy, więc w pełni rozpieszcza Microsoft Edge. Mamy już kilka ciekawych rzeczy, takich jak Poprawa przejrzystości Ulepszenia opóźnień Graj dzięki specjalnemu buforowi Tylko ta aplikacja.

Cóż, dzisiaj mamy już aktywną nową funkcjonalność, dzięki której gracze będą czuli się jeszcze bardziej zanurzeni podczas grania z przeglądarki internetowej Microsoftu. Jest to obsługa wibracji dotykowych dla konsoli Xbox One i Xbox Series. Jest to coś, co było dostępne tylko na Xbox, PC i mobilne wersje aplikacji.

Wibracje dotykowe w grach w chmurze z Microsoft Edge

Wciąż jest wiele do poprawy, a opóźnienie jest nadal największym wrogiem tego formatu gry, ale każdego dnia doświadczenie jest bardziej przyjazne do grania lokalnie.

Jose Angel

Jose Angel

Prowadzę ten dom od 2014 roku. Uwielbiam grać we wszystkie osiągnięcia i jestem zagorzałym fanem produktów Microsoftu.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *