Club Recycling Bench wydany | Wiadomości, sport, praca

Polish Township – Podczas prima aprilis, grupa członków Polish Lions w Poland Township Park przecięła wstęgę pierwszej ławki parkowej z recyklingu uzyskanej w ramach nowego projektu.

Ławka została przekazana do parku po tym, jak członkowie Lions Club zebrali wystarczającą ilość śmieci.

Projekt Nextrex Plastic Film Recycling Challenge we współpracy z Lions. Grupa społeczna, taka jak Lions, wyznacza sześciomiesięczny okres zbiórki i rozpoczyna zbieranie plastikowej folii i toreb. Celem jest zdobycie 500 lub 40 500 movies filmów i toreb. Judy Young, pierwsza zastępca gubernatora Ohio District 4 Lions, powiedziała, ile potrzeba, aby stworzyć ławkę w parku.

Folia plastikowa może pochodzić z takich przedmiotów, jak opakowania do chleba, torby do przechowywania żywności, torby produkcyjne i plastikowe torby na zakupy. Wszystkie te materiały są generalnie wyrzucane, ale nadają się do recyklingu, jeśli są utrzymywane w czystości. Celem programu NextRex jest wydobycie materiałów pochodzących z recyklingu z krajobrazu i przekształcenie ich w użyteczne źródło.

Według Polskich Lwów zbiór został zabrany i zapakowany, a następnie zważony.

„Polski Orzeł Olbrzym wrócił do plastiku” – powiedział prezydent Polish Lions Dave Rudovsky. „Zważyli nasze torby, a następnie zadbali o wysłanie ich do Nextrex”.

Gdy 500 zostanie osiągnięte i wysłane, Nextrex wysyła odzyskaną ławkę do zespołu, który ukończył wyzwanie. Pierwszą ławkę uzyskano i ustawiono w Township Park w czwartek.

„Zbliża się kolejny i mamy nadzieję, że będziemy co roku kontynuować ten projekt” – zauważył Young.

Powiedział, że każda grupa może otrzymać do dwóch ławek rocznie. W pierwszej kolekcji plastików Young powiedział, że Polskie Lwy zebrały wystarczająco dużo, by zdobyć dwie ławki, a druga już niedługo.

„Drugi został już wysłany, co oznacza, że ​​zebraliśmy ponad 1000 funtów plastiku” – powiedział Young.

Teraz Lwy Polskie muszą zaczekać do przyszłego roku, żeby zrobić to ponownie. W międzyczasie, jeśli jest inny

Grupa non-profit chciała się zaangażować, a park mógł otrzymać więcej niż dwie darowizny z Lions Club. Young powiedział, że oddział harcerski lub inna organizacja non-profit może ubiegać się o udział w programie i zarobić więcej ławek w tym roku.

„Szukamy partnera, który pomoże nam się zarejestrować” – powiedział Young.

W międzyczasie w całym parku będą kwitły żonkile. Prezes Zarządu Parku, Ken Flicky, powiedział, że liczba żonkili wzrosła od czasu rozpoczęcia projektu w 2009 roku.

„W 2009 roku zasadziliśmy 350 cebulek” – powiedział. „Obecnie sadzimy 1200 cebulek rocznie różnymi odmianami, takimi jak King Alfred, Grandmasters, Red Devons, Mount Hood i Pink Bright Carlton”.

Sadzenie jest wykonywane przez grupy wolontariuszy, w tym Reprezentację Polek w biegach przełajowych, harcerzy, harcerzy, mieszkańców miasteczka, a zwłaszcza Mike Loser. Fundusze na kwiaty są zapewniane przez Powierników Polskich Miast i Republikanów, powiedział Feliki.

Dzisiejsze ważne wiadomości i wiele innych w Twojej skrzynce odbiorczej

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *