Co myślisz o May’s Games With Gold na Xbox?

Mają kolejny miesiąc skrzynia Gry programowe Gry ze złotem Na Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S i Xbox 360. Ponieważ każdego miesiąca będziemy mieć w sumie cztery gry, dwie (Xbox 360) będą nasze na zawsze, a pozostałe dwie (Xbox One) będą należy do nas tak długo, jak długo za to płacimy Subskrypcja Xbox Live.

Niezależnie od podsumowania usługi, takiego jak co miesiąc, w którym ogłaszane są gry miesiąca, jest wielu zadowolonych użytkowników i innych, którym nie podoba się jakość oferowanych gier. Dlatego chcemy przeprowadzić ankietę, abyś mógł bezpośrednio ocenić, co myślisz o nowych inkluzjach. Jeśli patrzymy chłodno, widzimy to za miesięczną opłatą w wysokości 1 dolara 7 euro Boimy się 4 nowych gier każdego miesiąca i dwóch dla nas, więc pod względem relacji, jakości i ceny nie ma wątpliwości, że to dobry program, inną rzeczą jest jakość oferowanych gier, a tego chcemy . Aby odszyfrować następną ankietę.

Gry z Gold de mayo para Xbox

  • Armelo (Dostępne od 1 do 31 maja). Ta przygoda z mieczem łączy w sobie taktyczne elementy zręcznościówki, strategię gry planszowej i elementy RPG. Zostań bohaterem i tocz epickie bitwy, eksploruj królestwo, rzucaj zaklęcia i pokonuj potwory, a ostatecznym celem jest zostanie kolejnym królem lub królową Armello.
  • Lochy 3 (Dostępne od 16 maja do 15 czerwca). Pomóż Dungeon Lordowi rozszerzyć jego domeny w tej strategii czasu rzeczywistego o budowaniu lochów. Poprowadź front pod kierownictwem swojego porucznika, mrocznego elfa Thalyi i poprowadź najstraszliwszą armię, jaką świat kiedykolwiek widział. Wybieraj spośród sprite’ów, succubi, zombie i nie tylko, i raz na zawsze zniszcz dobroczyńców ze świata zewnętrznego.
  • Lego Batman (Dostępne 1-15 maja). To zemsta … to noc … to LEGO Batman. Buduj, prowadź, huśtaj się i walcz dla Gotham jako zamaskowany krzyżowiec i jego partner Robin. A na przełomie wydarzeń umieścił złoczyńców w trybie fabularnym i współpracował w ich niesławnych planach przejęcia miasta.
  • Tropico 4 (Dostępne 16-30 maja). Jako prezydent i gubernator swojego małego wyspiarskiego kraju, Twoim zadaniem jest zdobycie poparcia ludzi, negocjowanie z zagranicznymi potęgami i radzenie sobie z wszelkimi klęskami żywiołowymi zagrażającymi Twojemu krajowi. Wystaw swoją siłę polityczną na próbę i pamiętaj, że chociaż dobrze jest trzymać przyjaciół blisko siebie, lepiej jest zbliżyć wrogów.
Ładowanie ... Ładowanie …

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *