Co widzisz po zakończeniu „Innocents”? Cztery adaptacje seriali i filmów Harli Coben

Po maratonie dobrej passy zostajemy z dziwnym ciałem i wiele osób odczuwa potrzebę większej ilości tego samego. Przeżyj te same wrażenia przez dłuższy czas.

Tak dzieje się z niektórymi osobami z Niewinny, Najnowszy sukces firmy Netfilx. Krótki serial jest już jednym z 10 najczęściej oglądanych seriali na świecie, ale niektórym osobom wydaje się, że nie jest wystarczająco długi.

Chociaż dobre pytanie może brzmieć, kiedy jest to wystarczająco szczęśliwe dla najbardziej niespokojnych ludzi, nie jest to pierwsza adaptacja filmu lub telewizji Harli Coben.

Nie mów nikomu (Amazon Prime Video)

Alejandro jest lekarzem, który zwraca się do swojej pracy, aby przezwyciężyć śmierć swojej żony. Który został niedawno zamordowany. Dochodzenie w tej sprawie wykazało, że była to część serii morderstw popełnionych przez mordercę oskarżonego o kolejne siedem. Coś, co nie podoba się Alejandro.

Osiem lat po zdarzeniu wdowiec otrzymuje nagranie wideo przedstawiające jego żonę, która wydaje się wciąż żywa. Ten film został wydany w 2006 roku i jest pierwszą adaptacją pracy pisarza.

Oficjalny zwiastun filmu

Ostatnia szansa (Amazon Prime Video)

Ta francuska mini-seria została wydana w 2015 roku i jest adaptacją powieści Nie ma drugiej szansy. Opowiedziałem historię dr Alice Lambert.

Alice zapada w śpiączkę wkrótce po wypadku w domu, o którym nic nie wiedziała. Po przebudzeniu odkrywa, że ​​jej mąż nie żyje, a córka została porwana. Staje się głównym podejrzanym i będzie musiała rozwikłać zagadkę miejsca pobytu swojej córki, ścigana przez policję.

Nie rozmawiaj z nieznajomymi (Netflix)

To kolejna seria Netflix, która ukazała się w zeszłym roku (2020). Adam Price cieszy się idealnym życiem z doskonałą rodziną, aż pewnego dnia podchodzi do niego nieznajomy i opowiada historię o żonie, która sprawia, że ​​wszystko się rozpada. Stamtąd rozpoczyna się dochodzenie, które podważy zaufanie tych, których najbardziej kochają.

Nie rozmawiaj z nieznajomymi, plakat

Nie rozmawiaj z nieznajomymi, plakat

Netflix

Inside the Woods (Netflix)

Pisarz zawarł umowę z Netflixem, a także dostosował powieść Las. W tym przypadku produkcja odbywała się w Polsce i nie minął rok od premiery. Cobain jest producentem wykonawczym serialu.

Chłopiec i dziewczynka zniknęli w lesie bez śladu. Ma 25 lat i wydaje się być ofiarą morderstwa. Jej brat, który został prokuratorem, podejmuje sprawę tylko po to, by odnaleźć swoją siostrę z nadzieją, że przeżyje.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *