Co wiesz o zaćmieniu Księżyca dzisiejszego wieczoru w Sebastianie – Sebastian Daily

Co wiesz o zaćmieniu Księżyca dzisiejszego wieczoru w Sebastianie - Sebastian Daily
Zaćmienie Księżyca

National Weather Service wzywa do pokrycia chmur i 20-procentowej szansy na deszcz dzisiejszej nocy. Ale, Myślimy, że Sebastian będzie miał czyste niebo i bez deszczu Zaćmienie Księżyca dziś wieczorem.

a Zaćmienie częściowe w Sebastianie Całkowite zaćmienie Księżyca rozpocznie się w niedzielę o 22:27, całkowite zaćmienie Księżyca rozpocznie się o 23:29, całkowite zaćmienie zakończy się o godzinie 12:53 w poniedziałek, a zaćmienie częściowe zakończy się o 1:55 w nocy

Według NASA zaćmienie Księżyca następuje, gdy Księżyc, Ziemia i Słońce ustawiają się w jednej linii, a Księżyc przechodzi przez cień Ziemi. Kiedy Księżyc przechodzi przez cień Ziemi, zwany umbrą, jest znany jako całkowite zaćmienie Księżyca.

Można również bezpiecznie oglądać dzisiejsze zaćmienie Księżyca gołym okiem i nie potrzebujesz żadnego sprzętu do ochrony oczu.

Najlepiej unikać jasnych świateł i wysokich budynków, które mogą utrudniać widzenie. Alternatywnie możesz skorzystać z jednego z publicznych chodników, aby uzyskać najlepsze warunki do oglądania.

Podczas dzisiejszego zaćmienia Księżyca księżyc zmieni kolor na czerwony, ponieważ jedyne światło słoneczne, które dociera do księżyca, przechodzi przez ziemską atmosferę.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz zaobserwować zaćmienia Księżyca na zewnątrz, NASA Ci to pokaże Transmisja na żywo Eclipse Od 23:00 z różnych lokalizacji na całym świecie.

milimetr

Andy Hodges urodził się w Annapolis w stanie Maryland i wychował w Jupiter na Florydzie. Od połowy lat 80. jest osobowością radiową i telewizyjną. Pracował dla WFLX-TV (Fox 29), WIRK, WLIZ, WIXI, WKSY, WRMF i innych. W 1994 roku Andy zrobił sobie przerwę od nadawania i był inżynierem oprogramowania i systemów dla różnych firm. W 2002 roku wrócił na stałe do Sebastiana, gdzie rodzina Andy’ego mieszka od ponad 45 lat. Wrócił do branży nadawczej w 2005 roku. Andy dołączył do Sebastiana Delle jako nasz redaktor naczelny w 2016 roku.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *