Co wydarzy się w towarzyskim meczu w Warszawie?

Co wydarzy się w towarzyskim meczu w Warszawie?

Niecałe 24 godziny dzielą nas od zaplanowanego spotkania reprezentacji Chile z Polską Nadal nie ma jasności co do przebiegu spotkania.

To dlatego, że We wtorek dwie rakiety spadły na miasto Przewodów w województwie lubelskim we wschodniej Polsce.

atak Zakończyło się śmiercią dwóch cywilów i wzbudziło zaniepokojenie polskiego rządu – państwo członkowskie NATO – które wezwało do zwołania nadzwyczajnej Rady Bezpieczeństwa.

Według informacji międzynarodowych mediów, do wypadku doszło Tego samego dnia Rosja zaatakowała Ukrainę, wystrzeliwując dziesiątki rakiet mających osłabić jej infrastrukturę energetyczną.

Póki co, polski rząd spotyka się, aby przeanalizować decyzje, które zostaną podjęte, Sytuacja może mieć wpływ na mecz, który La Roja rozegra z reprezentacją Polski, który odbędzie się w środę o godzinie 14:00. Godziny z naszego kraju.

Trzeba pamiętać, że konieczna była zmiana miejsca rozegrania meczu ze względu na uszkodzenia konstrukcji Stadionu Narodowego w Warszawie. Teraz mecz przeniósł się na Stadion Wojska Polskiego, który również znajduje się w Warszawie.

Intensywne napięcie międzynarodowe wywołane tym wydarzeniem budzi wątpliwości, czy spotkanie się odbędzie.Biorąc pod uwagę skalę ataku i jego potencjalne konsekwencje.

Władze polskie nie wydały jeszcze oficjalnego oświadczenia. ANFP nie rzuciła jednak światła na to, czy spotkanie może podlegać poprawkom.

Co więcej, warto to zauważyć Reprezentacja narodowa stacjonowała na terytorium Polski przez dwa dni.

Spotkanie zaplanowano na jutro Dla Polski jest to ostatni mecz przed mistrzostwami świata w piłce nożnejKtóre rozpoczną się 20 listopada przyszłego roku.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *