Co za okazja! Komputer Mac mini w bezkonkurencyjnej cenie na Amazon

Apple jest obecnie jednym z największych producentów komputerów na rynku, a jego sprzęt wyróżnia się na tle innych, między innymi dzięki przynajmniej niesamowitemu designowi. Jeśli chcesz kupić jeden z nich w niesamowitej cenie, możesz go teraz kupić w Amazon ze względu na duży zasięg Mac mini Z doskonałą prezentacją.

Ten mały komputer zajmuje bardzo mało miejsca na pulpicie, dlatego może sprawić, że pomyślisz, że nie ma wystarczającej mocy, aby móc uruchomić dowolny program, którego potrzebujesz. Ale w rzeczywistości tak nie jest. Prawda jest taka, że ​​zawiera więcej niż wystarczającą ilość sprzętu, abyś był w stanie Ciesz się dowolną treścią Multimedia, a nawet edycja wideo i zdjęć dla doskonałej płynności. Dlatego mówimy o idealnym zespole do pracy i rozrywki.

Dwa z głównych powodów, dla których to mówimy, to fakt, że zawiera: Apple M1 procesor Własna produkcja z ośmioma rdzeniami i bardzo dużą wydajnością roboczą. Do tego bardzo dobra wiadomość w dziale pamięci, ponieważ model sprzedawany na Amazonie ma pamięć RAM 8 GB Gwarantuje to, że macOS działa, gdy go używasz. Innym dobrym szczegółem w tej sekcji jest to, że pamięć wewnętrzna jest rozwiązywana za pomocą dysku SSD 256 koncertów. Wszystko jest doskonałe!

Kup Maca mini ze zniżką

Dzięki świetnemu aluminiowemu wykończeniu i wymiarom niczym klawiatura, możesz teraz skorzystać z 13% rabatu, co oznacza 106,68 euro… bardzo ciekawą kwotę. Zostawiamy ten paragraf dla Ciebie w linku, którego musisz użyć, aby kupić go za opłatą 669 EUR, do których nie musisz nic doliczać do kosztów wysyłki Masz konto główne I bądź ostrożny, jeśli zdecydujesz się go zdobyć dzisiaj, jutro go nie będziesz mieć, więc możesz oddać go sobie w dobranoc.

Komputer pełen zalet

Jedną z rzeczy, które mogą Cię zaskoczyć, jest połączenie, które zapewniasz. Dodatkowo, w tym dzisiejsze podstawowe opcje bezprzewodowe, takie jakie są Bluetooth i Wi-Fi Aby uzyskać dostęp do Internetu (można to również zrobić za pomocą kabla), warto zauważyć, że to urządzenie ma dwa porty USB Wysoka prędkość i kompatybilność, a nawet ma ten sam numer Thunderbolt. Nie ma więc absolutnie niczego, czego nie można używać z komputerem Mac mini.

Połączenia z komputerem Mac mini

Aby korzystać z tego urządzenia, musisz połączyć je z monitorem, do którego użyjesz portu Port HDMI Zintegrowany, który zapewnia dużą prostotę (a przy okazji, pozwala cieszyć się obrazami w wysokiej jakości) 4K jeśli istnieje kompatybilny ekran). Jeśli dodasz do tego bardzo wydajny, a czasem całkowicie cichy system chłodzenia, nie powinieneś przegapić takiej okazji, jak ta obecnie na Amazon, a znalezienie podobnej do niej prawdopodobnie zajmie dużo czasu. Potężny komputer Apple.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *