Co zobaczyć na CCC Go, Netflix i Mubi

CCC GO

Cirque du Soleil: Luzia (Film & Sztuka, o 13.00)

Spektakl, który przybliża widzom do fantastycznego Meksyku jak do snu na jawie, gdzie światło gasi duszę, a deszcz koi. „Luzia” to poetycki i akrobatyczny poemat bogatej i tętniącej życiem kultury meksykańskiej.

Niespodziewana miłość (Europa, Europa, 15:55)

Rosie i Alex są najlepszymi przyjaciółmi na świecie, ale zerwali, gdy on i jego rodzina przeprowadzili się z Dublina do Ameryki. Czy ich przyjaźń może trwać przez lata i mile?

Niesławni złoczyńcy (Star Action, 19:27)

Podczas II wojny światowej, w okupowanej przez hitlerowców Francji, grupa żydowskich żołnierzy amerykańskich, znana jako Bękarty, została wybrana do szerzenia strachu w III Rzeszy.

Uważaj na to, czego sobie życzysz (Sieć Paramount, 22:45)

Młody antyspołeczny student nawiązuje romans z piękną i samotną Liną, kobietą poślubioną jednemu z najbogatszych mężczyzn w mieście.

Netflix

Jimmy Carr: Jego ciemna materia

Stand-up, w którym Jimmy Carr, król „złego” dowcipu, wykazuje zjadliwe i sarkastyczne poczucie humoru. W tym odcinku specjalnym, podczas którego szuka zabawnej części groteski, ryzykuje żartami, które nazywa „koniec wyścigu”. W 2015 roku Carr został pierwszym brytyjskim komikiem, który wykonał oryginalny spin-off na Netflixie, kręcąc swój program „Zabawny biznes” w Hammersmith Apollo. Następnie w 2019 roku pojawiły się „Absolute Best Gold Songs”. Oba są dostępne na platformie.

Matka jest tylko dwoje – sezon 2

Dwie zupełnie różne kobiety odkrywają, że ich dwoje dzieci zostało przypadkowo zamienione po urodzeniu. W tym nowym sequelu Anna i Mariana postanawiają się rozstać, narażając na szwank głębokie więzi między nimi a dziećmi. I choć na horyzoncie widać pojednanie, aby to osiągnąć, będą musieli pokonać wiele wyzwań, w tym nową miłość i ekscytujące możliwości pracy, które poważnie zachwieją dynamiką ich rodziny.

Stan B. Doraemon Doss

Witalność. Nobita podróżuje z Doraemonem do przeszłości, by spotkać się ze swoją nieżyjącą już babcią. Kontynuacja „Stand by Me, Doraemon”, a następnie remake średniometrażowego filmu „Doraemon: Obāchan no Omoide”.

lizak

Brazylijska komedia o aspirującej studentce medycyny, która po porażeniu prądem za pomocą rezonansu magnetycznego zaczyna słyszeć myśli innych ludzi.

Moby

zimna wojna

Z napięciem między EE a Związkiem Radzieckim w tle, przedstawia namiętną historię miłosną między dwojgiem ludzi o różnym pochodzeniu i niekompatybilnym temperamencie, których losy skazują ich na bycie razem. Akcja toczy się w Polsce, po II wojnie światowej, gdzie Wiktor i Irina biorą udział w przesłuchaniach do ufundowanej przez państwo orkiestry ludowej. Victor zauważa Zolę, ambitną i uroczą młodą kobietę, która udaje wieśniaczkę, ale jest inwigilowana po tym, jak zaatakowała swojego molestowanego ojca. Film zdobył nagrody na wielu festiwalach i zdobył w 2018 roku Oscara dla najlepszego filmu zagranicznego.

Przepraszamy, tęskniliśmy za tobą (Lazos de Familia)

Jest to najnowszy film słynnego brytyjskiego reżysera Kena Loacha i scenarzysty Paula Lafferty’ego, Mistrzów Realizmu Społecznego. Koncentruje się na Rickym i jego rodzinie, którzy pogrążają się w długach od czasu kryzysu finansowego w 2008 r. Pojawia się wielka szansa na odzyskanie niezależności dzięki nowej ciężarówce. Rodzina postanawia stworzyć franczyzę z dostawą do domu. Film przedstawia niepewność zatrudnienia i sposób, w jaki system finansowy niszczy życie rodziny w Wielkiej Brytanii. Loach wykorzystuje ekipę nieznajomych wykopanych w warsztatach aktorskich, aby reprezentować ofiary systemu charakteryzującego się stopniowym demontażem korporacyjnych postaci wyzysku, w przeciwieństwie do pseudo-„samozatrudnionych” pracowników.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *