CoD Modern Warfare 2 zawiera już niemal ponadczasowe kody. Jak się zatrzymali?

Mamy nadzieję, że wielu graczy z wezwanie do służby modern warfare 2 Od czasu do czasu przechodzisz przez wzloty i upadki i kryzys, podobnie jak wszystkie dostawy, a zwłaszcza te ostatnie z powodu cross-play. Ale może sequel do ponownego uruchomienia nowoczesna wojna (2019) nie tylko pobił rekordy sprzedaży, ale także czas na przerwę. Jest to rozumiane jako łamanie, w tym przypadku, wypełnianie oszustów, którzy wykorzystują luki i błędy, aby uzyskać przewagę nad resztą graczy. nie będąc w stanie zrobić zbyt wiele, aby się bronić. W tym przypadku użytkownicy znaleźli sposób na zostanie bogami w grach wieloosobowych, przechodząc do tego, co jest znane jako „tryb boga’ (Tryb boga).

Tryb wieloosobowy Modern Warfare 2 staje w obliczu pierwszego kryzysu

Problem tkwi w pytaniu Wymaga użycia tarczy i rozmieszczenia linii VTOL wroga. Jeśli zablokujesz pociski Samolotu za pomocą tarczy i przeżyjesz, w jakiś sposób staniesz się odporny na standardową broń, więc możesz bez problemu wędrować po mapie przez resztę gry. Konto specjalistyczne w Call of Duty, ModernWarzoneWspomniałeś jedyną rzecz, która może zabić tych graczy: ogień.

Jeśli natkniesz się na kogoś, kto używa exploita/usterki „God Mode” w Modern Warfare2, podpal go! Ogień to jedyny sposób na ich zabicie. Koktajle Mołotowa lub termityNa razie jest to jedyny sposób na walkę z tymi oszustami, w przypadku braku łatki Infinity Ward, która kładzie kres temu złemu początku dla gry wieloosobowej. współczesna wojna 2. badania Bardzo skoncentrowany na polerowaniu błędów i usterek, więc rozwiązanie tego problemu nie zajmie dużo czasu, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że uniemożliwia to normalną grę. Na razie lepiej wyposażyć się w śmiercionośnych strażaków.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.