Cola Diamond potwierdza swój powrót do KOF XV i ujawnia nowy zespół Krohnena

gry / Portal społecznościowy Facebook / Świergot / youtube / Instagram / Aktualności / niezgoda / Forum / kabel

SNK kontynuuje przygotowania do premiery filmu XV król bojownikówzaplanowane na początek tego roku. Firma nie zakończyła jeszcze ujawniania pierwszych bojowników drużyny, a dziś właśnie potwierdziła powrót jednej z najbardziej kultowych młodych kobiet z serii, niewinnej i eleganckiej Ice Doll.

Zgadza się, mówimy o Kola Diamond, młodej wojowniczce, która wyróżnia się swoimi umiejętnościami na lodzie. SNK minęło kilka miesięcy bez ujawnienia Kuli, ale prędzej czy później spodziewano się, że zostanie ogłoszona, ponieważ była obecna praktycznie w każdej części serialu od jej powstania, w Król bojowników 2000.

SNK w końcu podzieliło się ujawnionym ogłoszeniem Kuli potwierdzającym powrót wojownika, który prezentuje wygląd identyczny z tym, który miała w poprzednim tytule serialu. Zwiastun rozgrywki ujawnia również, że Kula zachowa swoje charakterystyczne moce, ruchy i kombinacje. Jednak rzeczą, która zwróciła twoją uwagę, jest to, że czeka go nowy atak, który pozwoli mu przywołać bałwany, które spadną na jego przeciwników.

Odkryć: Nowa koszulka LEVEL UP jest już dostępna, zagraj w nią.

Wyobraź sobie: SNK

Kula spotka się ponownie ze swoimi byłymi kolegami z drużyny NESTS

Ponadto, najwyraźniej w zwiastunie, tym razem to K’ postanowił opuścić swoją drużynę z Maximą (Drużyna K’) i zastąpić ją Whipem, stwierdzając, że nie musi się już o nią martwić.

Jak wspomniano, Kola miał wrócić do drużyny z meksykańskim wojownikiem Angelem (który został bez drużyny po zniknięciu Drużyny Meksyku) i Croninem. Zespół ten był znany jako Team NESTS, który zadebiutował w dniu Król bojowników 2001, ale tym razem będzie nazywał się Team Krohnen, jedna z „nowych” postaci w kolejnej odsłonie.

Ten najnowszy myśliwiec jest świetną zabawą, ponieważ wskazuje na to, że jest on aktualną wersją K9999, byłego członka NESTS (wersja Kyo Kusanagi). Jeśli nie wiedziałeś, uważa się, że SNK ma zakaz zwracania tej postaci w nowej grze lub wyraźnego odniesienia się do niej z powodu problemu prawnego w jego imieniu, po utracie praw do niego. Nie potwierdzono, że Krohnen to K9999, ale zasugerował to menedżer społeczności.

Następnie zostawiamy wam zwiastun rozgrywki Kula Diamond.

Gdybyś przeoczył: Gracze PlayStation 4 i PlayStation 5 mogli już zagrać w wersję beta XV król bojowników.

Co myślisz o spotkaniu Kula, Angel i Krohnen? Powiedz nam w komentarzach.

XV król bojowników Premiera odbędzie się 17 lutego 2022 na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X | S i PC. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na tej stronie.

Powiązane wideo: XV król bojowników – Przyczepa osobista „Isla”


Bądź z nami na bieżąco, na LEVEL UP.

fontanna

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *