CONCACAF spotyka swojego rywala międzykontynentalnego w barażach prowadzących do Mistrzostw Świata

W piątek zostaną rozlosowane eliminacje europejskie i międzykontynentalne play-offy, ponieważ CONCACAF pozna swojego przeciwnika przed Mundialem 2022 w Katarze.

W piątek w siedzibie FIFA w Zurychu w Szwajcarii odbędzie się losowanie Mistrzostw Świata w Katarze 2022. Pierwsze z nich będzie dla Suplement UEFA Który zadecyduje o trzech ostatnich rozstawionych w Pucharze Świata, a drugim będzie mecz Intercontinental, w którym weźmie udział CONCACAF.

W razie Mecze międzykontynentalnePrzydzielone zostaną dwa miejsca Mistrzostw Świata w oparciu o turniej, który zmienił format w stosunku do poprzednich lat.

sonda. Salwadorscy fani wciąż marzą o Katarze 2022

Cztery drużyny, które zagrają w tę powtórkę, to: 5 miejsce z CONMEBOL, 4 z CONCACAF, Zwycięzca play-off Wśród trzeciej grupy mojej grupy Zwycięzca kwalifikacji azjatyckich (AFC) i Oceanii Area (OFC). Obecnie nie ma w tym przypadku żadnych opcji.

W CONCACAF nadal nie ma ustalonych kwalifikacji do Pucharu Świata i Zbawiciel Nadal ma margines kwalifikacyjny, aby zająć czwarte miejsce, ale scenariusz jest skomplikowany. W historii FIFA w styczniu będzie więcej jasności, czy Selecta nadal ma opcje, czy nie, w obliczu play-offów.

Brian Tamakas w meczu z Selectą. Zdjęcie: dzięki uprzejmości Fesfut

Nowy format będzie obejmował remis, który zostanie rozegrany jako jeden mecz i na neutralnym korcie, eliminując historyczny rekord, jakim była seria dwóch meczów z podróżami po każdym kontynencie. Turniej ten odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2022 r.

Europa toczy ostatnie pojedynki

Po drugie, Włochy i Portugalia Poznają drogę, która może ich poprowadzić do rozegrania mundialu w Katarze 2022, w remisie play-off strefy europejskiej, z ryzykiem konfrontacji między nimi, Szwecją Ibrahimoviciem czy Polską Lewandowskim.

W Europie ostatnie trzy bilety zostaną rozdane do 12 drużyn. Aby udać się do Kataru (21 listopada – 18 grudnia 2022), będziesz musiał wygrać jeden z trzech miniturniejów pomiędzy czterema drużynami, z jednym meczem półfinałowym i jednym meczem finałowym. Ciernista ścieżka, która nie pozostawia miejsca na błędy.

Drugie w swojej grupie po Szwajcarii, Włochy przeżywają teraz koszmary sprzed czterech lat, bardziej złożone niż tradycyjny krawat w tę i z powrotem.

Zlatan Ibrahimovic (z lewej) z AC Milan świętuje zdobycie prowadzenia 1:0 podczas meczu piłki nożnej Serie A pomiędzy Romami i AC Milan w Rzymie, Włochy, 31 października 2021 r. Zdjęcie: EFE

W Portugalii morale również jest na ziemi po ciężkiej porażce z Serbią (2-1), która doprowadziła Bałkany do Kataru, a Portugalczycy do meczów barażowych. Na korzyść Portugalii jego wspaniałe doświadczenie w meczach barażowych. Pokonał ich w 2010 i 2014 roku, aby dotrzeć do Pucharu Świata.

Również w pierwszym bębnie basowym będzie Szwecja, Doszła do ćwierćfinału w Rosji 2018, ale rozczarowała w ostatnich Mistrzostwach Europy, kiedy odpadła w 1/8 finału z Ukrainą, która w pierwszym meczu nie mogła liczyć na Ibrahimovicia, który został ukarany za zobaczenie żółtego z Hiszpanią . Polacy mieli szczęście do utalentowanego Lewandowskiego, który w fazie pucharowej strzelił osiem bramek. Zaczyna od drugiego zakładu, co czyni go potencjalnym konkurentem Włoch czy Portugalii.

Ukończyli pierwszy hałas Galis, który nie brał udziału w mundialu od 1958 roku, Rosja i Szkocja. Oprócz Polska, w drugim bębnie Austria, Czechy, Ukraina, Turcja i Macedonia Północna.

Zdjęcie: Agence France-Presse

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *