Control” ukaże się 11 stycznia

Po premierze Far Cry 6 6 października 2021 r. Ubisoft potwierdzony Przez Twittera Że jego nowa ekspansja Pogaństwo: kontrola Zostanie wydany 11 stycznia. Na Xbox, PC i pozostałe platformy, na których dostępna jest gra.

Nowe DLC Pagan: Control da nam możliwość postawienia się w sytuacji złoczyńcy z Far Cry 4, Pagan Min. To druga zawartość Far Cry 6, po tym, jak mogłam cieszyć się pierwszą, w której głównym bohaterem był Vaas Montenegro.

Far Cry 6: Wejdź do umysłu Pagana Min

Wygląda na to, że w tej nowej wersji zagłębimy się w mroczny i przebiegły umysł złoczyńcy Pagana Mina, przeciwnika Far Cry 4. Ta zawartość do pobrania będzie zawierała pewne drobiazgi rogolit, Włożą nam w ręce broń i będziemy musieli stawić czoła największym obawom i żalom Maine.

Dodatkowo, już potwierdziliśmy bohatera nadchodzącego rozszerzenia Far Cry 6 i może on być tylko religijnym szaleńcem. Józef powiedział Zniżka na piątą część sagi Far Cry. Nie znamy dokładnej daty wydania tej części, ale wiemy, że zostanie ona uwzględniona w przepustce sezonowej Far Cry.

Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat szalonego crossovera Danny’ego Trejo i Far Cry 6, Tutaj masz wszystkie informacje potrzebne do cieszenia się.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.