Corona „Tekatito” opowiada o Argentynie, Polsce, Chicharito i Raulu Chuckym Trident | Sporty światowe – Katar 2022

Jezus Tecateto Corona Wspomnij o tym w wyborze Meksyk Już o tym rozmawiali Mistrzostwa Świata FIFA Katar 2022Zawodnicy muszą stawić czoła i nie bać się nikogo, ale Argentyna s Polska.

„Wyobraźcie sobie, że ich pokonaliśmy (Argentyna), że sobie to wyobrażamy, rozmawialiśmy już o tym z niektórymi kolegami, że musimy wciąż marzyć, że można to osiągnąć i przede wszystkim się tym cieszyć. Niech nie drżą nogi , jak mówimy, że graliśmy i graliśmy to, co mamy, jesteśmy bliscy zrobienia kolejnego kroku.

– On nie jest reprezentacją narodową, ale taki zawodnik jak on ma wagę (Lewandowski), trzeba być w stu procentach skupionym i blisko niego, bo w każdej chwili może strzelić dla ciebie bramkę.

ticatito pyta trójząb o czas z Raulem i Chuckym

„Ostatnio nie graliśmy we trójkę trochę razem, brakuje nam cierpliwości, myślę, że to zadziała, wszyscy znamy zdolność Raula i Chucky’ego, tylko cierpliwość polega na tym, że wszystko wyjdzie na jaw. „

Corona i brak Chicharito w Tri

Wszyscy o to proszą, ale oczywiście taki piłkarz jak on jest bardzo dobry. Oczywiście chcielibyśmy go mieć, ponieważ jest najlepszym strzelcem reprezentacji narodowej, ma duże doświadczenie, jest dobrym człowiekiem, ale powołanie to już nie nasza sprawa., ale bardzo ich szanujemy” .

Tecateto bez strachu z Argentyny: „Nie pozwól drżeć nogom”

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.