Cousteau Barcelona i Agatha Ruiz de la Prada, kolor i świeżość na wybiegu w Nowym Jorku

Cousteau Barcelona i Agatha Ruiz de la Prada, kolor i świeżość na wybiegu w Nowym Jorku

Nowy Jork, 10 września (EFE).- Hiszpańscy projektanci Custo Barcelona i Agatha Ruiz de la Prada zabłysnęli trzeciego dnia New York Fashion Week, zbiegając się w propozycjach pełnych koloru i świeżości na sezon wiosna-lato 2024.

Oboje przewodniczyli wybiegowi Fashion Designers of Latin America (FDLA) w jasnym „lofcie” z widokiem na rzekę Hudson w Chelsea na Manhattanie, gdzie w niedzielę przejdzie kilkunastu projektantów i setka modelek, w tym niektórzy przedstawiciele Miss Universe.

Custo Dalmau, kreatywna dusza Custo Barcelona, ​​zaprezentowała kolekcję około 50 strojów, które obejmowały mini sukienki, kaftany, koszule i „dwuczęściowe” spodnie, z mieszanką materiałów, grafik i charakterystycznych dla nich eksperymentów. Czcionki i rozmiary.

Pojawiły się nowe i formalne komplety spodni z nadrukiem i białych koszul, długich sukienek z rozcięciami na nogawkach, krótkich z falbanami i pelerynami dającymi ruch, czy też strukturyzowanych krótkich marynarek, a wszystko to w pastelowych i fluorescencyjnych kolorach z przezroczystymi i metalicznymi detalami.

Jak Dalmau wyjaśniła EFE po pokazie – do którego ustawiała się długa kolejka, a zwolennicy nosili swoje poprzednie kreacje – propozycja nazywała się „Object of Desire” i zasadniczo polegała na „stymulowaniu pożądania u kobiet poprzez emocje, tak aby chciały To.” On kupuje.

Zaraz po Cousteau projektantka Agatha Ruiz de la Prada opublikowała zbiór naiwnych inspiracji, z wielobarwnymi, symbolicznymi motywami serc, gwiazd i kół, do których dodała chmury i słońce w niewinnym powitaniu lata, zarówno w ubraniach, jak i w opaskach na głowę.

Projektantka postawiła na krótkie i długie sukienki oraz dwuczęściowe bluzki ze spodniami lub spódnicami, w których bawiła się rozmiarami. Jako uzupełnienie dołączył duże torby w paski w marynarskim stylu z nadrukiem jego logo.

Hiszpanie ustąpili miejsca większości FDLA, która od lat sprowadza na nowojorską imprezę talenty z Ameryki Łacińskiej, prezentując oszałamiające propozycje, takie jak te zaprezentowane przez nowojorską markę Y III Chuan Eo, która zastosowała neutralną paletę kolorów na swoje wydarzenia. Casualowe garnitury, garnitury, marynarki, spodnie i koszule. Evie

nqs/enb

(Zdjęcie) (Wideo)

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *